Age of History 2 Steam üzerinden mod nasıl yüklenir?

Umut198

Decapat
Merhaba. Steam Age of History 2 için mod yüklemek istiyorum ama Steam topluluğunda mod bulamadım. İllaki internet sitelerinden mi indirip kurmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

(200 EVENT VE 40 YENİ LİDER) The Gathering Storm İçin Birinci Dünya Savaşı Modu! bunu indirmeyi düşünüyorum. Direkt Steam'da oyun içi dosyalarına atmam gerekiyor sanırım. Hesabımda banlanma gibi bir sorun olmaz değil mi?

Hocam hayır oyun dosyalarına atmayacaksınız the gathering storm modu farklı bir mod.Bu linkte ki dosyayı indirin, oyun dosyalarına falan atmayın. Klasörün içerisinde bir .exe uzantılı bir dosya olacak. Oradan the gathering storm modunu açabileceksiniz. Bu senaryoyu indirdiğinizde Game, map ve UI adlı dosyalar olacak. Dosyaları modun klasörüne direkt yapıştırın hepsine evet deyin. Modu açtığınızda o senaryoyu seçip oynayabileceksiniz. Size the gathering storm modunu yapanların yaptığı conqueror's 2 modunu da öneririm. Onu aynı şekilde YouTube'a modu aratarak bulup indirebilirsiniz.

Hocam hayır oyun dosyalarına atmayacaksınız the gathering storm modu farklı bir mod.Bu linkte ki dosyayı indirin, oyun dosyalarına falan atmayın. Klasörün içerisinde bir .exe uzantılı bir dosya olacak. Oradan the gathering storm modunu açabileceksiniz. Bu senaryoyu indirdiğinizde Game, map ve UI adlı dosyalar olacak. Dosyaları modun klasörüne direkt yapıştırın hepsine evet deyin. Modu açtığınızda o senaryoyu seçip oynayabileceksiniz. Size the gathering storm modunu yapanların yaptığı conqueror's 2 modunu da öneririm. Onu aynı şekilde YouTube'a modu aratarak bulup indirebilirsiniz.
Bu dediğimi indirdim YouTube üzerinden aynılarını yaptım ama her modu seçmeye çalıştığımda hata verip mod açılmıyor.Bu attığınız şeyi bir deniyim teşekkürler.

Hocam bu dediğinizi indirdim ama içinde .exe uzantılı bir dosya göremedm?

Tamamdır buldum hocam jar uzantılı dosya ile açtım teşekkürler.

Son düzenleme:
Bu dediğimi indirdim YouTube üzerinden aynılarını yaptım ama her modu seçmeye çalıştığımda hata verip mod açılmıyor.bu attığınız şeyi bir deneyeyim teşekkürler.

Hocam bu dediğinizi indirdim ama içinde .exe uzantılı bir dosya göremedm?

Tamamdır buldum hocam jar uzantılı dosya ile açtım teşekkürler.

Hocam indirmediğim için o modu bilmiyordum. Conqueror's 2 adlı modda exe ile açılıyor diye ben exe dosyasını açın demiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı