Çözüldü Age of History'de F2'ye basınca oyun deliriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ayt2007

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Age of history de, oyuna giriyorum, oyun yükleye basıyorum, kayıtlı Save dosyamı açıyorum, ancak F2'ye bastığımda oyun sanki deliriyor, her şey yanıp sönmeye başlıyor ve ülkenin diplomasi kısmındaki savaş ilan et, ilişki geliştir vb. şeyler olmuyor. Ek olarak tur da atlayamıyorum. Oyunu orijinal almama ve birkaç kere silip yüklememe rağmen sorun düzelmedi. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun aldığı yeni güncellemelerle sapıtabiliyor bazen. Eski bir sürümde oynamayı deneyin.
Büyük ihtimalle sorun çözülecektir.
Oyun orijinal mı ayrıca bu oyun kendini çok tekrar ediyor tek düze Hearts of Iron IV oynamanızı öneririm yapılacak çok şey var sisteminiz iyi değil ise çeşitli modlar var performansı yükselten.

Oyun aldığı yeni güncellemelerle sapıtabiliyor bazen. Eski bir sürümde oynamayı deneyin.

Çözüm
Oyun orijinal mı ayrıca bu oyun kendini çok tekrar ediyor tek düze Hearts of Iron IV oynamanızı öneririm yapılacak çok şey var sisteminiz iyi değil ise çeşitli modlar var performansı yükselten.

Öncelikle evet orijinal. Ancak bu strateji oyunlarına yeni girdim de. Bahsettiğiniz oyun hakkında biraz daha tekinik bilgi verir misiniz?(Bilgisayarım biraz kötü)
Sorununuza cevap veremiyorum bilgim yok ama yeni bir PC oyunu buldum sizin sayenizde teşekkürler.
Birşey değil :)
Biraz geç oldu ancak sorunu düzelttim.Teşükkürler :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı