AggregatorHost.exe virüs mü?

minni120

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: HP 81A7 52.28
RAM: 8 GB 2133 MHz
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-6200U CPU @ 2.30 GHz, 2400 MHz, 2 Çekirdek, 4 Mantıksal
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 520
SSD: HI-LEVEL ULTRA SERIES 120GB
1708165791329.png

Görev yöneticisinde ilk defa böyle bir işlem gördüm. Virüs olabilir mi? (Windows 10 kullanıyorum)

"AggregatorHost.exe" adı tek başına bir virüs olduğunu göstermez, ancak bilinmeyen veya şüpheli işlemler zararlı yazılım işareti olabilir. Güvenilir bir antivirüs programı ile tam sistem taraması yaparak zararlı olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca, dosyanın konumunu kontrol ederek, eğer sistem dosyalarının bulunduğu beklenen klasörler dışında bir yerdeyse, daha şüpheli olabilir. Güvenliğiniz için şüpheli dosyaları dikkatle incelemek önemlidir.

"AggregatorHost.exe" adı tek başına bir virüs olduğunu göstermez, ancak bilinmeyen veya şüpheli işlemler zararlı yazılım işareti olabilir. Güvenilir bir antivirüs programı ile tam sistem taraması yaparak zararlı olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca, dosyanın konumunu kontrol ederek, eğer sistem dosyalarının bulunduğu beklenen klasörler dışında bir yerdeyse, daha şüpheli olabilir. Güvenliğiniz için şüpheli dosyaları dikkatle incelemek önemlidir.

Windows Defender'la tarattım ama hiçbir şey çıkmadı.

Agam bende de var bende onu arastiriyordum 22h2 ön izleme guncellemesini yapinca geldi cok kafama takiliyor ama değil heralde

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı