DefenderTamperingRestore virüs mü?

Ergosphere

Hectopat
Merhaba, Microsoft Safety Scanner ile tam tarama yaptığımda VirTool:Win32/DefenderTamperingRestore adlı bir zararlı yazılım tespit edip sildiğini söyledi. Kaspersky ile de tarattım, virüs temizlendikten sonra hiçbir şey çıkmadı. Bu bir virüs müdür ve ne gibi zararları vardır? Ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu?

Dosya Ekleri

• VirTool.png
    VirTool.png
    33,1 KB · Görüntüleme: 98
Kaspersky ile taratmalısın.
Zahmet edip yazının tamamını okusaydınız Kaspersky ile tarama yaptığını görürdünüz.
Merhaba, Microsoft safety scanner ile tam tarama yaptığımda VirTool:Win32/DefenderTamperingRestore adlı bir zararlı yazılım tespit edip sildiğini söyledi. Kaspersky ile de tarattım, virüs temizlendikten sonra hiçbir şey çıkmadı. Bu bir virüs müdür ve ne gibi zararları vardır? Ekstra bir şey yapmam gerekiyor mu?

Virüs zaten silinmiş.

@Assecreed @astronautinocean @Riot Vanguard Tamamdır. Sabah tekrar Microsoft Safety Scanner ve Kaspersky ile tarattığımda bir şey bulunmadı ikisi tarafından da. Teşekkür ederim o halde arkadaşlar.
Malwarebytes ile de tarattım bir şey bulunmadı arkadaşlar. Tekrar teşekkür ederim herkese. İyi günler diliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı