Ağıma bağlı olan Twonky NMC Queue Handler [sagemcom] nedir?

Prelüd

Hectopat
Ağıma bağlı olan cihazlara bakarken "Twonky NMC Queue Handler [sagemcom]" diye bir şey buldum. Bu tam olarak nedir?
1613257672785.png

Geç cevap verdiğim için üzgünüm size değil belki ama yeni soranlar olabilir diye yazıyorum. Çünki bende bugün araştırdım ve cevap bulamadım sonra bağlı cihazları takıp çıkarırken yeni çözdüğüm için işkillenen biri olur diye yazıyorum.
Bende Turkcell Superonline internet ile birlikte ek hizmet olarak sunulan TV+(Plus) adlı ücretli Tv yayını var. Kaspersky virüs programında akıllı ev bölümünde bağlı olan cihazlarda Superonline Tv+(Plus) olarak değil "twonky nmc queue handler [sagemcom]" olarak görülüyor. Sizinde belki D-Smart, Turkcell Tv+ yada Tivibu gibi Tv yayınlarının ismi olarak görülüyordur. İnternet bağını koparın ve bağlı olan cihazları nerede görüyorsanız (Ben Kaspersky virüs programının içersindeki akıllı ev bölümünden görüyorum) yenile dediğinizde o bilinmeyen ismin çevrimdışı olduğunu görürsünüz. Tekrar takıp yenile dediğinizde çevrimiçi olarak yeşil yanar. Hatta o ismi kalem ikonuna basarak Tv+ olarak yada her ne isim verecekseniz o isimle değiştirebilirsiniz. Kameralarımda mesela IPC365 home olarak görülüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı