Ağır dram içeren dizi önerisi

A Casual Man

Picopat
Çok uzun süredir bir şeyler izlerken bırakın ağlamayı, gözümün bile dolmadığını fark ettim. Herkes incelemelerde şu sahne beni hüngür hüngür ağlattı dediği yerlerde bile tık yoktu bende. Acaba ben mi duygusuzum yoksa dizi mi yeterince duygu barındırmıyor bilmiyorum. Şöyle çok ağır duygusallık barındıran, ağlatacak bir dram dizisi önerinde bir bakalım.

Kesin izlemişsinizdir ama Behzat ç psikolojik olayları çok iyi yansıtıyor bu da işin içine biraz dram katıyor tabii bu duruma yaptırdığı tersköşeler de yardımcı oluyor. Hayatımda hiç bir dizi veya filmde ağlamamış olan ben Behzat ç nin bir kaç sahnesinde ağladım. İzlemeye başlarsanız daha iyi anlayacaksınız,

Kesin izlemişsinizdir ama Behzat ç psikolojik olayları çok iyi yansıtıyor bu da işin içine biraz DRAM katıyor tabii bu duruma yaptırdığı tersköşeler de yardımcı oluyor. Hayatımda hiçbir dizi veya filmde ağlamamış olan ben Behzat çnin birkaç sahnesinde ağladım. İzlemeye başlarsanız daha iyi anlayacaksınız,

Evet çoğu bölümünü izledim ama yine ağlayamadım. Sanırım bende duygu yok :D

Dizi istemişsin ama oyun önereceğim.
Walking Dead'in oyununun sonunda ciddi ciddi ağladım. Dizi gibi zaten hem oyna hem izle. Beni daha fazla ağlatan bir dizi veya oyun olmadı.
Yok pardon bir de Valorant'ta sinirden ağlamış olabilirim.

Çok uzun süredir bir şeyler izlerken bırakın ağlamayı, gözümün bile dolmadığını fark ettim. Herkes incelemelerde şu sahne beni hüngür hüngür ağlattı dediği yerlerde bile tık yoktu bende. Acaba ben mi duygusuzum yoksa dizi mi yeterince duygu barındırmıyor bilmiyorum. Şöyle çok ağır duygusallık barındıran, ağlatacak bir dram dizisi önerinde bir bakalım.
Animelere ön yargılı değilsen ve 1. Sezonuna katlanabilirsen Clannad animesini izle. Puffy eye sendromu yaratır.

Dizi istemişsin ama oyun önereceğim.
Walking Dead'in oyununun sonunda ciddi ciddi ağladım. Dizi gibi zaten hem oyna hem izle. Beni daha fazla ağlatan bir dizi veya oyun olmadı.
Yok pardon bir de Valorant'ta sinirden ağlamış olabilirim.

Hocam Walking Dead 1, 2, 3, 4 komple bitirdim ve hiçbirinde ağlamadım. Sanırım ilk chapterın sonunda biraz gözüm dolmuştu.

Animelere ön yargılı değilsen ve 1. Sezonuna katlanabilirsen Clannad animesini izle. Puffy eye sendromu yaratır.

Evet izledim ve ağlatmadı ama cidden sağlam dram animesiydi. Ama son bölümleri duygusaldı ilk bölümler biraz daha slice of Life gibiydi.

:D Neden ağlayamıyorum bilmiyorum. Sanırım Wall-E animasyonunun sonlarına doğru ufak bir ağlamıştım.
Wall-E ağlatmamıştı beni.
Animasyon deyince aklıma şu evine balonlar bağlayan adam ve kadın animasyonu geldi. Adını hatırlayamadım şu an. O da duygusaldır.
Yukarı Bak mış adı.

Yeni konular

Geri
Yukarı