Ağır ve ince kalem önerisi

baTer

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben ağır ve ince kalem kullanmayı çok seven biriyim. Önceden skrikss graph-X kullanıyordum ancak sürekli olarak uç kırdığı için o kalemi artık kullanmıyorum. Kaliteli ince ve ağır kalem önerisi verebilir misiniz?

Öncelikle merhaba ben ağır ve ince kalem kullanmayı çok seven biriyim. Önceden skrikss graph-X kullanıyordum ancak sürekli olarak uç kırdığı için o kalemi artık kullanmıyorum. Kaliteli ince ve ağır kalem önerisi verebilir misiniz?

Adel blackline var. Ancak çok sıkı kullanırsanız boyası birkaç ay içinde atmaya başlayacaktır.

Pentel graphgear 500 kullanıyorum. Gayet memnunum. 8 ay oldu hiç bir sıkıntısı yok. Yalnız ucu içeri girmiyor düşürmemeye çalışın. Yalnızca uç kısmı metal arka taraf plastik değil ama metal de değil aliminyum olabilir bilmiyorum. Tutuş yeri törpü gibi çok uzun yazmalarda 1-2 saat elim hafiften uyarı vermeye başlıyor. Ama genelde soru çözdüğüm için problem değil bende. Detaylı fotoğraf isterseniz çekebilirim onun haricinde kalem aşağıdaki gibi.
images.png

Geri
Yukarı