Uç kırmayan uçlu kalem önerisi

ZeplinBalonu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Konuyu açmamın sebebi son 1 haftadır yaşadığım olay. Kaleme her uç taktığımda uç parçalanıyor ve tek tek düşüyor. Bunu yapmayan bildiğiniz bir kalem varsa önermenizi isterim. Kriterlerim rahat olsun ve acayip uçuk bir fiyatı olmasın. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Merhaba. Konuyu açmamın sebebi son 1 haftadır yaşadığım olay. Kaleme her uç taktığımda uç parçalanıyor ve tek tek düşüyor. Bunu yapmayan bildiğiniz bir kalem varsa önermenizi isterim. Kriterlerim rahat olsun ve acayip uçuk bir fiyatı olmasın. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Rotring
Bundan al kırılmıyor benim okulda arkadaşlar çaldı çok güzel diye

Faber castell mekanik uçlu grip plus 0.7 kalemleri aşırı güzel öneririm. lise, üniversite, ortaokul ya da gündelik her yerde kullanabilirsin lakin fiyatı şu an çok pahalılandı. ben de dört tane falan var iki sene önce aldığımda 15 lira olan kalemler şimdi 90 lira falan, geçen senenin başında 45 liraya bulmuştum ama bu sene 90 liranın aşağısında zor bulunuyor. pahalı ama aldığın zaman 2 sene kullanabileceğin bir kalem

Bütçeniz fazla değilse tikky öneririm, 1 ayda 1 uç değiştiriyorum günlük kullanımda.

Bu kalem o konuda çok iyi. Yere falan düşmesine rağmen kırmıyor ucu. 5 yıl kullandım hiçbir sıkıntısı yoktu. Geçen sene kaybettim. Rotring falan da kullandım yanından geçemez faber castelin.

Şuan kendim de kullandığım scrikss graph-x metal kalemini önerebilirim. İçindeki mekanizması sayesinde kalemi sert bastırsan bile mekanizma devreye girip ucun kırılmamasını sağlıyor. Fiyat olarak 80,90tl civarına bulunabiliyor. Yalnız sürtünmelere karşı dayanıksız olduğu için gövdesindeki boya zamanla soyuluyor. Alacaksan bunu da bilerek al. Scrikss Versatil Kalem Metal Graph-x 0.7mm Antrasit Fiyatları ve Özellikleri

Bende Rotring Visuclick var. Kırılmadan önce uç kırmadı. Ama kırıldıktan sonra tamir edeyim derken artık uc kırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı