Ağlama teknikleri önerir misiniz?

Doktora niye gidemiyorsunuz? Göz kuruluğu nadir bir rahatsızlık değil, bir çok etmeni var ve tedavi için doktora gitmeniz gerekiyor.

Sanırım Zyprexa kullanırken yaşamıştım bunu, ağlıyorsun ama ıh ıh yani gözyaşı yok. Gözyaşı olmayınca da hiç ağlamış gibi hissetmiyorsun. Kötü.

Doktora gitmelisiniz.

Bence spor salonuna gidip, sizi kızdıran ve dolduran neyse onu düşünerek kum torbasını bir güzel pataklamak. Böylece içinizdekileri atıp hem pamuk gibi olursunuz hem de spor yapmış olursunuz.

Göz kuruluğun ağlayamamakla alakası yok bir çeşit rahatsızlık bu doktora görünün en iyisi.

The Last of Us ilk bölümünü izleyin

Bugün yaşadığım bir olaydan dolayı ve bu olayın getirdiği onlarca durumdan dolayı içim bayağı doldu ve içimi dökebileceğim kimse yok. Olayı yaşadığımdan beri özellikle tek başıma kalınca düşünmekten, duygu seline kapılmaktan kendimi alamıyorum. Dakikalarca dalıp gidiyorum. Zamanla geçeceğini biliyorum ama bir an önce toparlanmam lazım. Ben de ağlayarak içimi rahatlatmak istiyorum. Fakat ciddi bir sorunum var. O da göz kuruluğu. Göz kuruluğunu da aşıp nasıl ağlayabilirim? Hüngür hüngür olmasa da olur. Gözümden yaş gelsin yeter. Gerçekten ihtiyacım var ağlamaya. İnternette elle tutulur bir yol bulamadım. Doktora da gidemem. Bir yol yordam verin bana be abilerim, hocalarım. Teşekkürler.

Sagopa'nın bpg albümünü aç gerisi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı