Aglatan Filmler

Beni şimdiye kadar ağlatan bir film olmadı. Saydıklarınızdan izlemediklerim var. Onları da izleyeceğim. Bir filme ağlamanın nasıl bir duygu olduğunu merak ediyorum.

Yeşil Yol ve Forrest Gump. Benim gibi bir duygusuzu duygulandırmayı başarmış filmlerdendir. :D

Babam ve Oğlum, Eşkıya, Canım Kardeşim, Bacheha-Ye Aseman ( Children of Heaven ), About Elly, A Separation, The Color of Paradise, The Green Mile, The Past ( Le Passé ). Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Beni şimdiye kadar ağlatan bir film olmadı. Saydıklarınızdan izlemediklerim var. Onları da izleyeceğim. Bir filme ağlamanın nasıl bir duygu olduğunu merak ediyorum.
Acımasız, gaddar, duygusuz Berkay, :D sen Küçük Emrah'ı hiç izlemedin mi? İzlemeni ve yanına da göz yaçlarını silmen için havlu almanı tavsiye ederim.:D

Şaka bi yana, biz eskiden çok mu saftık neydi, Küçük Emrah vb. filmleri izlediğimde değil havlu battaniye bile göz yaşımı kurutamıyordu.:D

Onu izleyeceğim, umarım duygulanırım.:ROFL:
İlk dönemin sonunda sınıfça film izliyorduk. Filmin ortasında gözü yaşaranlar oluyordu. Ben gülüyordum. Gerçek olmadığını bildiğim/bildikleri bir şeye insanların ağlması bana komik geliyor. Tabii bende de sorun olabilir.:kararsız: (Muhtemelen bende sorun var:D)

Geri
Yukarı