Elektronik AGON AG275QXN/EU 8900TL!

Yer
Niğde

Akakçe linki:

Hafif Motion Blur harici sorunu yok. Görüş açısı ve hafif Motion Blur sizi rahatsız etmeyecekse IPS'lerden daha mantıklı bir model.

Akakçe linki:

Hafif Motion blur harici sorunu yok. Görüş açısı ve hafif Motion blur sizi rahatsız etmeyecekse IPS'lerden daha mantıklı bir model.

8 (6 bit + a-frc) bit = seveniniz olabilir ama bu fiyat bandında benim gözümde çöp. Size tavsiyem =ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A 27 Inç 170Hz 1Ms QHD IPS G-Sync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

VG27AQ1A mı daha iyi bu mu?

İkisi farklı tip panellere sahip yani ikisini karşılaştırmak pek doğru değil.

8 (6 bit + a-frc) bit = seveniniz olabilir ama bu fiyat bandında benim gözümde çöp. Size tavsiyem =ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A 27 Inç 170Hz 1Ms QHD IPS G-Sync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

Sizce neden çöp bu monitör? Tek sebebi 6bit+frc olması mı? Bence bu ona çöp demek için geçerli bir sebep değil çünkü alacağın IPS panele göre daha iyi renk kalitesine sahip olacaksın.

İkisi farklı tip panellere sahip yani ikisini karşılaştırmak pek doğru değil.

Sizce neden çöp bu monitör? Tek sebebi 6bit+frc olması mı? Bence bu ona çöp demek için geçerli bir sebep değil çünkü alacağın IPS panele göre daha iyi renk kalitesine sahip olacaksın.

İkisi de IPS panel değil mi?

Ben 6+frcli kullandım beğenmedim çok fazla geçikme ve renk kayması oluyor. Monitör alacaksanız ya 8 bit ya da 10 bit alacaksınız gerisi kof.
Frc falan anlamam anlamama gerekte yok ben gördüğümü bilirim. Benim önceki monitörüm 10 yıllık aoc marka tn panel bir monitördü. Ona göre 10 milyon kat daha iyi gecikme renk kayması falan fark etmiyorum açıyorum sadece oyunumu oynuyorum herhangi bir sorun görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı