Ağrı kesicilerden hangisi daha iyi?

Ağrı kesici kapışması

• Oy verenlerin toplamı
    28
Majezik adamı mahvediyor. Tedavi sonrası ağrılarımı kesmek için 2 hafta boyunca kullandım. Kan değerlerinden tut midemle vites çevirmesine kadar her türlü yan etkiyi yedim. Kan fazlalığı çıktı bir de gittin 1 ünite kan verdim.

Majezik zaten üst seviye bir ağrı kesici. Kendisi ameliyat sonrası ağrıları geçirmek için verilen ve işini gereğinden fazla yapan bir ilaç.
Günlük kullanımda ise direkt ismi Paracetemol olan ağrı kesiciyi tercih ediyorum. Listede yok belirtmek istedim.
Listede ki ilaçlardan da kesinlikle Arveles.

Parol hafiftir içinde bulunan etken madde yani parasetamol hafif bir ağrı kesicidir hamileler bile kullanabilir.

Arveles çok güçlüdür kulağıma su kaçıp kulağımı ağrıttı gece uykudan uyanıp geri uyuyamadım arveles içtim 5dk sonra uyumuşum sabah uyandığımda da yatağın suyla karışık kan olduğunu kulağımda da kanın kuruduğunu gördüm hastaneye gittim kulağım enfekte olmuştu damla ve antibiyotik kullandım 3 gün konu arvelesten buraya ne ara geldi anlamadım uzun lafın kısası arveles çok güçlü.

Dolorex kullandım içlerinde en uygun bulduğum buydu.

İlaçlara bayılan ilaç bağımlısı değilim toplasan hayatımda içtiğim ağrı kesici sayıso 10'u geçmez önemli bir şey olduğunda içmeyi tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı