AGT Kurye mağduriyeti

Buraksncr97

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar Amazon siparişim AGT Kurye tarafından evde olmadığım için teslimat günü değişmişti tekrar teslim edilmeye gelinmedi Amazon firması ürün gelince teslim almayın diyor böyle saçmalık görmedim ürün gelmiyor ki iade edeyim Amazon üst yetkilisi yok mu burada ücreti mi iade edin yoksa sikayet var CİMER ters ibraz ne varsa başvuracağım.

Merhaba arkadaşlar Amazon siparişim AGT Kurye tarafından evde olmadığım için teslimat günü değişmişti tekrar teslim edilmeye gelinmedi Amazon firması ürün gelince teslim almayın diyor böyle saçmalık görmedim ürün gelmiyor ki iade edeyim Amazon üst yetkilisi yok mu burada ücreti mi iade edin yoksa sikayet var CİMER ters ibraz ne varsa başvuracağım.

Agtden bende çok şikayetçiyim gün içi teslim ürünleri asla getirmiyorlar bir de üzerine geldik yoktunuz yalanı söylyüorlar sipariş verirken dua ediyorum agt ye düşmesin diye Amazon'u arayın ürünü iade etmek istiyorum deyin nazik bir dille anlatın size çok yardımcı oluyorlar buzamana kadar çok destek aldım Amazon'dan.

Bir magduriyet varsa iletisim kanallari uzerinden Amazon'la iletisime gecin. Firmayla konusmadan forumda konu acip Cimer'e sikayet edecegim demek sacma olmus, hele Amazon gibi her yerde olumlu musteri memnuniyeti yorumu alan bir firmadan bahsediyorken.

Bu kurye şirketi hala nasıl kapatılmadı, en son 2022'de kart siparişim bu adamların eline düşmüştü 1 ay depolarında çalışan olmadığı için teslim etmediler, kartı başka kurye şirketi teslim alıp teslim etti. Ürünü kendiniz de gidip alamıyorsunuz, size ürünleri tuttukları yerin adresini hiç bir şekilde vermiyorlar. Her yerden şikayet edin.

Üstelik bütün bankalar, papara gibi yerlerin hepsi AGT ile çalışıyor. Amazon dahil, gerçekten akıl alır gibi değil.

Çoğu banka debit kartlarını gönderirken bu firmamsı şeyle çalışıyor. Amazon da çalışabiliyor eğer bu firmaya kargonuz verildiyse en iyi ihtimalle 20 günde gelecektir. Ne zaman bu firmaya kargom verilse ekranda isimlerini gördüğüm gibi bir bardak soğuk su içerim. Bu mesajı ilgili firma yetkilileri görüyorsa selamlarımı iletiyorum.

Geri
Yukarı