AGT Kurye şaşırtmıyor

Bence Amazon, Türkiye'de de aynı Amerika'da olduğu gibi kargo şirketleri ile çalışmak yerine kargoları kendisinin dağıtması gerekiyor. Bu sayede hiç kimse sorun yaşamayacaktır.

Bölgendeki şube ile ilgilidir mevzu.

Benim bölgemdeki kargo firmalarında sorun yok mesela ya da ben yaşamadım diyelim.

Tam aynısını yazacaktım, hangi kargodan alırsam alayım hepsi ertesi gün getiriyor.

Şubeden şubeye kesinlikle fark edecektir. Bu benim yaşadığım talihsizlik ama AGT genellikle ülke genelinde böyle laubali çalışıyor. Bir arkadaşımın dediği gibi Amazon ilk geldiğinde AGT gerçekten başarılı bir firmaydı. Şu an PTT kadar itibarsız benim gözümde. PTT ile zorunlu olmadıkça alışveriş yapmıyordum, gerekirse fazla para verip başka satıcıdan alıyordum. Aynısını bu sefer AGT için yapacağım, Amazon ne zaman kargomu AGT'ye verirse o kargoyu almayıp geri göndereceğim. AGT bitmiştir benim için.

Bence Amazon, Türkiye'de de aynı Amerika'da olduğu gibi kargo şirketleri ile çalışmak yerine kargoları kendisinin dağıtması gerekiyor. Bu sayede hiç kimse sorun yaşamayacaktır.
İş ahlakı çok önemli. Ne yazık ki çoğu Türk firmasında bunu görmek imkansız.

Tam aynısını yazacaktım, hangi kargodan alırsam alayım hepsi ertesi gün getiriyor.
Yönlendirmelerden kaynaklı biraz bekletiyorlar beni, o da normal bana göre.
Maalesef genel olarak böyle. Birsürü konu açılmış Sosyal'de de AGT hakkında.
Şans işi diyelim.
Benim bölgede ise ptt sıkıntılı sadece. Ama agt nin tek bir binası var ordan yönetiyorlar her şeyi. Şubeden teslim alma yok.
Şubeden kargoyu teslim almak tüketici için avantajlı olurdu, yapacak bir şey yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı