AGT Kurye Papara Black Card'ı vermedi

TheDexuS

Centipat
Daha fazla  
Geçen gün AGT kuryeden mesaj geldi papara kartını şubeden alabilirsin diye. Gittiğimde kartımı vermediler, kimliğimde resim yok diye. Ayrıca hesabım'da kimlik doğrulaması da yapılı kartımı alabilir miyim?

Geçen gün AGT kuryeden mesaj geldi papara kartını şubeden alabilirsin diye. Gittiğimde kartımı vermediler, kimliğimde resim yok diye. Ayrıca hesabım'da kimlik doğrulaması da yapılı kartımı alabilir miyim?
Veliniz ile giderseniz verirler büyük ihtimalle. Resimsiz kimliklere pek güvenemiyorlar.

Bu tür işlemlerde resimsiz kimlik geçersiz olur. Kurye inisiyatif kullanabilir mi bilmiyorum ama kural bu.

18 yaş altı kişiler için veli onayı gerekiyor diye biliyorum. Ayrıca AGT'nin şubesi olduğunu bilmiyordum.

Geçen gün AGT Kurye'den mesaj geldi Papara kartını şubeden alabilirsin diye. Gittiğimde kartımı vermediler, kimliğimde resim yok diye. Ayrıca hesabım'da kimlik doğrulaması da yapılı kartımı alabilir miyim?

Hocam direk adrese gelip bırakmaları gerekiyor. Ben de Black Card almıştım adrese gelip telefondan aradılar aşağı indim imza attım ve kartı verdiler hatta almond Card'ta almıştım onda da aynı şekilde sadece imza ile vermişlerdi. Papara müşteri hizmetlerini aramayı deneyin.

Hocam direk adrese gelip bırakmaları gerekiyor. Ben de Black Card almıştım adrese gelip telefondan aradılar aşağı indim imza attım ve kartı verdiler hatta almond Card'ta almıştım onda da aynı şekilde sadece imza ile vermişlerdi. Papara müşteri hizmetlerini aramayı
Bayramdan sonra 15 gün içerisinde teslim edilecek dediler, ve ayrıca gelip sende alabilrisin dedilr. bende beklememek için gittim sonra yazdığım senaryo yaşandı.

Geri
Yukarı