AGT Kurye Papara Black kart teslim edilmiyor

MMahmut

Hectopat
Merhaba ben 10.03.2023'te Papara'dan Black kart oluşturdum. 2 gün içinde kuryeye teslim edildi fakat o gün bugündür ne gelen var ne giden. Adrese 2 defa geldiklerini söylüyorlar ama ben evde olduğum halde kapım çalınmadı. Defalarca şikayet ettim her seferinde kuryeyle iletişime geçtik diyorlar hala bir şey yok. Papara'ya yazsam kartı iptal ederler mi?

IMG_20230502_222053.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Google mapten kendi adresini yaz Papara adres istediğınde veya cadde yazmadıysan kargo şubeden bile çıkmadan adres yetersiz diyorlar kargo şubede yatıyor.

Hocam Google mapten kendi adresini yaz Papara adres istediğınde veya cadde yazmadıysan kargo şubeden bile çıkmadan adres yetersiz diyorlar kargo şubede yatıyor.

Adresimin doğru olduğundan kesinlikle eminim. Zaten WhatsApp canlı destek hattından tekrar adres istemişlerdi tekrardan verdim kontrol ederek.

Rezil rüsva bir şirket, kartımı 2 ayda getirdiler.

Öyle böyle rezil bir şirket değil. Ablamın da VakıfBank'tan kredi kartı gelecekti aynı benimki gibi teslim edilmedi en sonunda iptal etti.

Arkadaşlar az önce Papara'ya mail atmıştım. Arayıp bu kartın iade olduğunu yerine yenisini yollayabileceklerini söylediler. Ayrıca AGT Kurye yerine HepsiJet ile geleceğini söyledi müşteri hizmetleri. Eğer böyle sorun yaşayan varsa bence mail atmayı denesin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı