AGT Kurye 3 gündür Papara kartı getirmiyor

5zxCv5

Centipat
Daha fazla  
NOT/ZİYARET girildi.

Gönderiniz için kuryemiz sisteme bir ziyAret/not kaydı girdi. Kuryemiz adresinizi bir sonraki gün tekrar ziyaret edecek.

Agt sitesine girdiğimde böyle bir şey çıktı sözde 18 Nisan'da gelmişler yokmuşum o gün Full evdeydim. Kartım tahmini ne zaman gelir ya da en sağlıklı şekilde nasıl iletişime geçebilirim. Sözde 19 Nisan'da gelecekti ama 3 günden beri kartımı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
NOT/ZİYARET girildi.

Gönderiniz için kuryemiz sisteme bir ziyAret/not kaydı girdi. Kuryemiz adresinizi bir sonraki gün tekrar ziyaret edecek.

Agt sitesine girdiğimde böyle bir şey çıktı sözde 18 Nisan'da gelmişler yokmuşum o gün Full evdeydim. Kartım tahmini ne zaman gelir ya da en sağlıklı şekilde nasıl iletişime geçebilirim. Sözde 19 Nisan'da gelecekti ama 3 günden beri kartımı bekliyorum.
Kuryenin numarasını alıp adam ile anlaşın.

Klasik AGT Kurye. Bayramdan sonra anca gelir o kart, adam gibi de teslimat yapamamaları da ayrı bir şey. Bende anlam veremiyorum.

Sırf şu başlığa girip AGT Kurye'nin ne kadar berbat bir firma olduğunu yazmak için uzun zaman sonra foruma giriş yaptım. Sen daha çok beklersin kardeşim.

Mart 28'de kendilerine teslim edilen hattımı neredeyse 1 ay olmasına rağmen çeşitli yalanlarla hala getirmiş değiller. Bir de şu "geldik evde yoktunuz" yalanları yok mu ölüyorum, ulan utanmazlar ben evden çalışıyorum ve oturduğum yer müstakil değil iletişim kurmama şansın da yok.

Kesinlikle uzak durun, böyle bir firmanın var olduğunu bile bilmiyordum Türk Telekom sağ olsun ucuz etin yahnisi hesabı daha az bütçe ayırarak ortaklık yaptığı için öğrenmiş oldum.

Şikayetvar da dahil olmak üzere birçok platformda lanet edilen bir firma. Olmadı hattı iptal ettirip şubeden başvuracağım. Son çare...

NOT/ZİYARET girildi.

Aynisi bana da oluyor. 2 ay oldu hala kartım ortalıkta yok sözde evime gelmişler ama Full evde olduğum halde gelen giden yok. Kaç kere şikayet ettim hala getirmiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı