AGT Kurye saçmalığı

snoxyyy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 3 hafta önce Black kart siparişi vermiştim bugün gelmiş ama evde yokmuşuz. Bütün gün aile bireylerim evde bende çoğunlukla evdeyim anneme babama sordum onlarda zil sesi duymamış. Yani geldik yoktunuz mantığını neden yapıyorlar anlamış değilim Allah bilir ne zaman gelirler bir daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yaklaşık 3 hafta önce Black kart siparişi vermiştim bugün gelmiş ama evde yokmuşuz. Bütün gün aile bireylerim evde bende çoğunlukla evdeyim anneme babama sordum onlarda zil sesi duymamış. Yani geldik yoktunuz mantığını neden yapıyorlar anlamış değilim Allah bilir ne zaman gelirler bir daha.

O kargo firması çok sıkıntılı aynısını ben de yaşadım.

İlden ile hatta bölgeden bölgeye performansları değilkenlik gösterebiliyor firmaların. Bulunduğum bölgede AGT kurye özelinde böyle bir sorun yaşamadım.

Banka kartı için aylarca bekledim. Sikayet etmediğim yer kalmadı. En sonunda şubeye bırakın gidip ben alacağım dedim. Anca alabildim.

İlden ile hatta bölgeden bölgeye performansları değilkenlik gösterebiliyor firmaların. Bulunduğum bölgede AGT Kurye özelinde böyle bir sorun yaşamadım.

Ben yaşadım. Sınava çalışıyorum 3 gün boyunca matematik kitabı bekledim. Her akşam kendi suratını teslim edilmeme nedeni olarak ekleyip evde yoktunuz yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
AGT kurye mi ? Hiç duymadım. Bu arada ben de Aras Kargo ile buna benzer bir saçmalık yaşamıştım. Aras kargo gündüz ben uyurken cepten aramış, telefonu önemsemedim bu saatte kim rahatsız eden diye açmadım, uykuluydum. Neyse kargoyu kapıya getirmeden zili çalmadan direk şubeye göndermiş uyanık kurye, güya benim oraya kadar gelip benzin masrafı yapmayacak, halbuki ben evde olmasam dahi annem, babam kargoyu teslim alabilir, bunu düşünmüyorlar veya işlerine öyle geliyor. Millet nerden masraf kısarım diye uğraşıyor. Devir kötüleşti. Gittim Aras Kargoya kargom neden kapıya gelmedi dedim, aramışlardır diyor saçmalığa bak. Halbuki önceden kargo kapıya kadar gelinip zile basılıp teslim edilirdi. Bu kargo firmaları da cozuttu.

Geri
Yukarı