Ağustos ayında alınabilecek iPhone modelleri nelerdir?

XBaran1999

Centipat
Daha fazla  
Merhaba geçen hafta iPhone XR model telefonumu çaldırdım (gece saatlerinde taksimde bulunmayın). 2. el bir iPhone almak istiyorum bütçe 30- Max 35 bin TL.
Aklımda iPhone 12 Pro Max var bu fiyat aralığında bulabildim. Almamı tavsiye eder misiniz veya hangi modellere yöneleyim.
13 Pro Max fiyatları 40.000 TL'den başlıyor biraz sıkıntı, 14 Plus'ta düşünülebilir.

Merhaba geçen hafta iPhone XR model telefonumu çaldırdım (gece saatlerinde taksimde bulunmayın). 2. el bir iPhone almak istiyorum bütçe 30- Max 35 bin TL.
Aklımda iPhone 12 Pro Max var bu fiyat aralığında bulabildim. Almamı tavsiye eder misiniz veya hangi modellere yöneleyim.
13 Pro Max fiyatları 40.000 TL'den başlıyor biraz sıkıntı, 14 Plus'ta düşünülebilir.
Alabiliyorsan 13 al, parasını hak eden iphonelerdan birisi.

İkinci el 12 Pro Max almanı tavsiye ederim. Bu fiyatlarda çok iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum.

Alabiliyorsan 13 al, parasını hak eden iphonelerdan birisi.

iPhone 13 alabilirsiniz. Yalnız S23 veya S23+ ikisinden de daha mantıklı seçenekler.

iPhone 13 boyutu itibari ile pek cezbetmedi XR ile aynı boyuta sahip olduğu için bir tık farklı olsun istediğimden dolayı 12 Pro Max düşündüm özellik konusunda hangisi daha önde bilginiz var mı?

iPhone 13 boyutu itibari ile pek cezbetmedi XR ile aynı boyuta sahip olduğu için bir tık farklı olsun istediğimden dolayı 12 Pro Max düşündüm özellik konusunda hangisi daha önde bilginiz var mı?

12 Pro Max 13'ten kesinlikle daha iyi bir cihaz. Ekran büyüklüğü, daha iyi batarya performansı, daha iyi kamera deneyimi, daha şık tasarım gibi ciddi avantajlara sahip.

iPhone 14 Plus alacağınıza iPhone 13 Pro Max alın daha iyi. iPhone 12 Pro/Max veya iPhone 13 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı