Ağustos ayında başlayacak telafi eğitimine gitmek zorunlu mu?

Merhaba, az önce MEB açıklama yaptı ve 3 haftalık bir telafi eğitimi olacak. Buna gitmek zorunlu mu olacak? Bildiğiniz üzere, çoğu lise öğrencisi otobüs ile "sıkış pıkış" okula gidiyor. Fiziksel temas, yüzlerce insanın dokunduğu yerlere dokunmak kaçınılmaz oluyor. Oluşacak nem de virüs için gayet güzel bir ortam. Malum Türkiye'de yaşıyoruz.

Sıkıntı büyük desene işimiz yaş ve biz hala yaz tatiline başlamadık kısıtlama var dışarı çıkamıyoruz EBA ve canlı derslerde devam ediyor.
Tatil yapamadık haklısınız. Ayrıca çok düşüncesiz bir davranış, sanki bizim ülkemizin toplu taşıması çok iyi, bomboş otobüsler ile okula gidiyoruz. Üstüne bilinçsiz vatandaş da var, ne olacak şimdi cidden merak ediyorum.

Tatil yapamadık haklısınız. Ayrıca çok düşüncesiz bir davranış, sanki bizim ülkemizin toplu taşıması çok iyi, bomboş otobüsler ile okula gidiyoruz. Üstüne bilinçsiz vatandaş da var, ne olacak şimdi cidden merak ediyorum.

Ne olacağı belli mülteci kampına gidiceğiz okulların tuvalet sorunsalını söylememe bile gerek olmadığını düşünüyorum ben toplu taşıma zaten şu anda bile kurallar hiçe sayılmaya başladı.

Ne olacağı belli mülteci kampına gidiceğiz okulların tuvalet sorunsalını söylememe bile gerek olmadığını düşünüyorum ben toplu taşıma zaten şu anda bile kurallar hiçe sayılmaya başladı.
Hele sınıfları hiç saymiyorum. 40 kişiyi nasıl sosyal mesafeye göre dizecekler ufacık sınıfa merak ediyorum.

Geri
Yukarı