Ağustos sonuna kadar laptop alınmalı mı?

Hocam fiyat her şey dahil 1300€'mu ?
1627318196732.png

Her şey dahil fiyat.
Satıcı Amazon mu ?
Evet Amazon.
Ek olarak garanti süreci vs nasıl işliyor ? TR içi hallediyor mu Amazon yoksa İspanya'ya mı gidiyor ?
Amazon garantisi var diye biliyorum. Amazon'a gitmesi gerekiyor.

Maalesef seçeneklerden olmuyor. Çeviri ile deneyebilirsiniz. Ben öyle yaptım.
Ben konuştum hocam ilk 30 gün+ 2 yıl garanti var. Ama düşününce, ürün 15K'ya geliyor. Sanırım GPU 130w. Seçeneklerimde olan Asus TUF 105w ama işlemcisi çok iyi. Oradan dengeliyor. Doğru mu düşünüyorum ? 500 TL için yurtdışı uğraşına gerek yok.

Ben konuştum hocam ilk 30 gün+ 2 yıl garanti var. Ama düşününce, ürün 15K'ya geliyor. Sanırım GPU 130w. Seçeneklerimde olan Asus TUF 105w ama işlemcisi çok iyi. Oradan dengeliyor. Doğru mu düşünüyorum ? 500 TL için yurtdışı uğraşına gerek yok.
Hocam Legion TUF'un bir sınıf üstünde. Ayrıca MUX'ta var. Ben Legion'u alırdım şahsen.

Kimle konuştunuz hocam, Türkiye'den olduğunuzu söylediniz mi garanti için İspanya'ya yolluyoruz o zaman?

Yeni konular

Geri
Yukarı