Ağzınıza takılan şarkı veya söz var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu aralar çok fazla takıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bende ayrılmaz üçlü: kalem, kağıt, votka Yak, çek, söndür, korkma Beni tribe sokma! Yak, çek, söndür, kokla Bütün kırıntıları topla Şimdi yak, çek, öldür, korkma Bu dünyada benim gibi sevgi yolu yok lan!

Stabil'in bütün şarkıları dilime takılıyor (yeni şarkıları hariç, oksimoroni albümü gibi) ve hep söylüyorum ama en çok bu ve Reenkarne dilime takıldı.
Ben söylücem BK, hadi sen de 26
BK! 26 , BK! 26
BK! 26 , BK! 26
Hadi gelin bakalım beyler!
Jagged, Cegıd - Biz Geri Döndük.
Vay be, mutlu oldum koca forumda jagged dinleyen tek ben değilmişim, 4 yıl. :)

Bende ayrılmaz üçlü: kalem, kağıt, votka Yak, çek, söndür, korkma Beni tribe sokma! Yak, çek, söndür, kokla Bütün kırıntıları topla Şimdi yak, çek, öldür, korkma Bu dünyada benim gibi sevgi yolu yok lan!

Stabil'in bütün şarkıları dilime takılıyor (yeni şarkıları hariç, oksimoroni albümü gibi) ve hep söylüyorum ama en çok bu ve Reenkarne dilime takıldı.

Vay be, mutlu oldum koca forumda jagged dinleyen tek ben değilmişim, 4 yıl. :)
Dinlenmez mi be? Çünkü;
Onun adı Jagged
O kızgın ve hırçın hırslı ve çılgın kontrolden çıkmış,
Onun adı Jagged
O fırlama ve deli o nefret edilen herif işte o benim,
Onun adı Jagged
O aptal ve ahmak manyak ve çatlak yeri gelince matrak,
Onun adı Jagged
O edepsiz ve deli o nefret edilen herif işte o benim.

İşin şakası en sevdiğim özelliklerinden biri olan zayıflıklarını, toplumun/insanların eleştirdiği ve sadece kendilerinin bilmelerini istedikleri şeyleri herkese rahatça söyleyebiliyor. Ne kadar kötü bir öğrenci olduğunu, babasının ailesiyle geçirdiği sorunları ve bana en komik gelen okul anıları;

Edit: Aynı zamanda çok fazla dinleyince karamsar/nefret dolu bir insan oluyorsun. Hayat ve her şeye karşı olumsuz ve sinirli şekilde bakıyorsun. Ben bir deliyim gibi şarkılarıyla çok güldüm o ayrı. Mario'ya diss atan birisidir ayrıca;

(Ciddiyim)

I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up
Please stand up, please stand up?
'Cause I'm Slim Shady, yes I'm the real Shady
All you other Slim Shadys are just imitating
So won't the real Slim Shady please stand up
Please stand up, please stand up?

GOAT 😎

Geri
Yukarı