Ah şu hayali sistemler yok mu

Herkesin hayali farklıdır. Fakat insan iyi bir sistem aldığında nedendir oyun kıtlığı çekiyor. Bende eskiden bilgisayarım kötüyken çok fazla oyun oynardım. İyi bir bilgisayar alınca neredeyse 3-4 ayda bir oyun oynamaya başladım.

Herkesin hayali farklıdır. Fakat insan iyi bir sistem aldığında nedendir oyun kıtlığı çekiyor. Bende eskiden bilgisayarım kötüyken çok fazla oyun oynardım. İyi bir bilgisayar alınca neredeyse 3-4 ayda bir oyun oynamaya başladım.

Genellikle çoğu şeyde öyle oluyor. Bilmiyorum, belki de elde edince gözümüzde ki değeri azalıyordur.

Aslında yüzlerce oyun oynamak için değil de gözünüze takılan birkaç tane oyun oluyor. Onları oynayınca bir anda boşluk oluşuyor sorun orada.
İlk defa oyun oynamak için R7 240 almıştım ki forumda ilk açtığım konu da onun içindir. Aklımda sadece GTA 5, ASTRONEER ve Just Cause 2 vardı o zamanlar. Hepsini oynayınca bende boşluğa düşmüştüm.

@Saykopat Hocam fakirlik ruhuna işlemiş. Hayalin bile fakir, 10 Bin TL'ye saçma sapan sistem değil, bir kaç saçma sapan parça alınır anca. Şöyle 100Bin TL düşün, en azından hayal kurması bedava. İlerde paran olunca bütçene göre sistem toplanır illaki, hayal gücünü serbest bırak bari, hayalinde bile mutlu olamıyorsun. :) :)

@Saykopat hocam fakirlik ruhuna işlemiş. Hayalin bile fakir, 10 bin TL'ye saçma sapan sistem değil, birkaç saçma sapan parça alınır anca. Şöyle 100bin TL düşün, en azından hayal kurması bedava. İleride paran olunca bütçene göre sistem toplanır illaki, hayal gücünü serbest bırak bari, hayalinde bile mutlu olamıyorsun. :) :)

7 yıllık konu yedi, hiç farkına varmamışız.

@Itechin.g Abi 7 yıl önceki mesajı nasıl bulupta hortlatmışlar. O kadar da tarihleri kontrol ettim. Hiç konu sahibinin tarihine bakmamışım. Hayır adamla dalga geçtik ona mı yanayım. 7 yıl önce 10Bin TL güzel paraydı ona mı? :) Hadi biz dikkatsiz adamların tekiyiz. Hortlatan kişinin 7000 mesajı var forumda, hortlatırken hiç mi görmedi. :)

@Saykopat Hocam fakirlik ruhuna işlemiş. Hayalin bile fakir, 10 Bin TL'ye saçma sapan sistem değil, bir kaç saçma sapan parça alınır anca. Şöyle 100Bin TL düşün, en azından hayal kurması bedava. İlerde paran olunca bütçene göre sistem toplanır illaki, hayal gücünü serbest bırak bari, hayalinde bile mutlu olamıyorsun. :) :)
Ben bunu 2015 de yazmışım o zaman 10k para büyük paraydı şimdi ben 20k'lık sistem kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı