Ahk_clicker güvenli mi?

CR4ftr1S3'te az kullanmadım güvenilir.

AHK yani AutoHotkey güvenlidir ancak içerdiği kodları görmeden ön yargılı olmak doğru olmaz. AHK içerisine yazılan her şeyi normal bir kullanıcı gibi arka planda yapabilir. Virus Total ve Jotti gibi sitelerde temiz gibi çıksa da içerdiği kodları sağ tıklayıp TXT formatında okumakta fayda var. Ancak sanırım sadece otomatik tıklama yapan masum bir script betiği çalıştırmak istiyorsunuz. Virüs olacağını sanmam.
kanka 3 tane trojan dedi fotoya bakarmısın bi üstte

Evet fark ettim ama false positive olabilir. Dosyayı sağ tıklayıp not defteri ile açıp kodları buraya atar mısın?
sağ tıklayınca birlikte aç çıkmıyor da, siz bana tamamen nası kaldırcağımı söyleseniz daha iyi olur sistem yeni de :D

1 kere çalıştırdım şu dosya nokta ko varya ordan indirmiştim tamamen nası silicem
1691671853616.png

Bunu mu indirdiniz ?

Hocam orijinal site burası, buradan indirmelisiniz: AutoHotkey

Güvenliğe gelirsek. Güvenilirdir, kendim bizzat internetten bulduğum kodları geliştirerek kod yazıyordum(çok basit şeyler yazıyordum).
Silmek için uninstaller çalıştırın veya program kaldır & indire girin(o da uninstaller çalıştırır aynı kapıya çıkar).

Hocam orijinal site burası, buradan indirmelisiniz: AutoHotkey

Güvenliğe gelirsek. Güvenilirdir, kendim bizzat internetten bulduğum kodları geliştirerek kod yazıyordum(çok basit şeyler yazıyordum).
Silmek için uninstaller çalıştırın veya program kaldır & indire girin(o da uninstaller çalıştırır aynı kapıya çıkar).
çöp kutusundan sildiğim için gozukmemesi normal mi veya bişey yapmalımıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı