Ahmet Kural Öldü! (Mü? :)

Sol üstte Kardeş Payı'nın 13. bölümünü keyif içinde gülerek izlerken( haber.png ) arkadaşıma Facebook üzerinden ders notu attım. O sırada bir haber gördüm. Ahmet Kural öldü diye... Bir insan bu kadar mı üzülür... Ne olur gerçek olmasın derken zaten tıkladığım haber sayfasında gördüm yalan olduğunu.

Ahmet Kural'ı sanal alemde öldüren o şahıslara önlerindeki klavye tuşları ******.

Haberin asılsız olduğunu görünce rahatladım.

Merlinin Kazanı: www.merlininkazani.com: Ahmet Kural ölmemeli - Sinema - Merlin'in Kazanı

Ahmet Kural'ın cevabı:
236.jpg

Amacı olmayan bir grup tepki çekmek için böyle bir yola başvurdu. Ahmet kural bundan dolayı Tweet attı.

Amacı olmayan bir grup tepki çekmek için attı diyince sebepsizce güldüm, yapıldığında şahit oldum ama cümle efsane olmuş hocam; bilmiyorum bilinçli mi yazdınız bu cümleyi yoksa gerçekten grubun adını öyle mi biliyordunuz ama yinede gülümsetti. (y) @fozbek

@Raydric Grubun ismini direk vermek belki ceza sebebi olabilir diye o şekilde yazdım, kurtulma payı bıraktım kendime. Bildiğiniz üzere forumda yazım yanlışı olan mesajı alıntılarsanız bile ceza yiyorsunuz. İçerik ne kadar mükemmel olsada forumda yaşam zor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı