Ahora 5A RTX3060 sistem alınır mı?

BerZut

Hectopat

Arkadaşlar bütçem 15k bu özelleştirme ile 15.048 TL ediyor. Bu fiyata önerebileceğiniz daha iyi bir sistem var mıdır ek olarak aklıma takılan kısım kasa ve güç kaynağı sizce sorun çıkartır mı onun haricinde boş kasa seçip FSP veya Thermaltake güç kaynağı seçmek daha mantıklı olur mu? Not: Sadece NVIDIA ekran kartlı sistem bakıyorum.

Dosya Ekleri

• sıstem.png
    sıstem.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 39

Arkadaşlar bütçem 15k bu özelleştirme ile 15.048 TL ediyor. Bu fiyata önerebileceğiniz daha iyi bir sistem var mıdır ek olarak aklıma takılan kısım kasa ve güç kaynağı sizce sorun çıkartır mı onun haricinde boş kasa seçip FSP veya Thermaltake güç kaynağı seçmek daha mantıklı olur mu? Not: Sadece NVIDIA ekran kartlı sistem bakıyorum.
Nvidia şart değilse bunu öneririm :

Kasayı bılmemde ideal gibi duruyor güç kaynagındada problem yok olduğu gibide kalabilir yani. Diğer soruna gelirsek evet knk alınır fiyat uygun Nvidia alacaksan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı