AI Search nasıl kapatılır?

Daha fazla  
Merhaba. Ben telefonumda önceden yüklenmiş olan AI Search'i kapatmak istiyorum. Fakat kapatmak için bir düğme bulamadım. En sinir olduğum şey yanlışlıkla az bir şey elimiz altta kalınca hemen AI Search açıyor ve çok gıcık ediyor.

Merhaba. Ben telefonumda önceden yüklenmiş olan AI Search'i kapatmak istiyorum. Fakat kapatmak için bir düğme bulamadım. En sinir olduğum şey yanlışlıkla az bir şey elimiz altta kalınca hemen AI Search açıyor ve çok gıcık ediyor.
AI Search güzel bir özellik aslında. Huawei kullanırken çok severdim. Şuan Oppo'ya da Global Search olarak benzeri geldi. Kapatmak için ana ekran ayarlarından "aşağı kaydırınca şu açılsın" diye bir yer vardır. Oradan bildirim panelini seçin. Direkt o hareketi devre dışı bırakamazsınız. Ayrıca AI Search'e tek erişim noktası aşağıya kaydırmaktır bilginize.

AI Search güzel bir özellik aslında. Huawei kullanırken çok severdim. Şu an Oppo'ya da global Search olarak benzeri geldi. Kapatmak için ana ekran ayarlarından "aşağı kaydırınca şu açılsın" diye bir yer vardır. Oradan bildirim panelini seçin. Direkt o hareketi devre dışı bırakamazsınız. Ayrıca AI Search'e tek erişim noktası aşağıya kaydırmaktır bilginize.

Hocam detaylıca açıklayabilir misiniz?

Ben internetten baktımda PC ile sistem uygulamalarını silmenin yolu varmış. Bir problem olur mu?
ADB araçları ile sisteme müdahale etmek risklidir. Ve bahsettiğimiz şey bir sistem özelliği. Diğerlerini de tetikleyebilir. Kullanmayı deneyin bence. Bende de vardı, Oppo'ya yeni geldi. Çok severim. Kullanmayı deneyin, belki alışırsınız.

Geri
Yukarı