AIDA64 HTML raporu bilgisayardaki tüm sorunları bulur mu?

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bu AIDA64 HTML raporu bilgisayarda donanımsal sıkıntı varsa bulur mu? Yoksa sadece yazılımsal sıkıntıları mı bulur? OCCT ile test ediyorum sıkıntı çıkmıyor. Bu arada Rainbow'da olan bir sorunum için bakıyorum. Sorun bu: R5 2600X GTX 1660 Ti Rainbow Six Siege kasma sorunu - Technopat Sosyal. Yani uzun lafın kısası AIDA64 HTML raporu ile bu sorunun neyden kaynaklandığını bulabilir miyim? Ben sorunumun donanımsal olduğunu düşünüyorum çünkü oyunu tamamen silip başka bir SSD'ye yüklememe rağmen sorun çözülmedi. Eskiden de CS'de 30 FPS'e kilitleniyordu ve bir kere Mad Max'de de oldu. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba

Sorununuz donanımsal olmadığı düşüncesindeyim. Online olan bütün oyunlarda bu tür sorunlar yaşanabiliyor. veri alışverişi sırasında gecikmeden dolayı ufak bir kasma şeklinde olabilir. Genelde fps nin iyi oldugunu yazmışsınız.. İnternetin ping süresinde yükselme ve azalmadan oluşan bir problem olabilir.

Merhaba

Sorununuz donanımsal olmadığı düşüncesindeyim. Online olan bütün oyunlarda bu tür sorunlar yaşanabiliyor. veri alışverişi sırasında gecikmeden dolayı ufak bir kasma şeklinde olabilir. Genelde fps nin iyi oldugunu yazmışsınız.. İnternetin ping süresinde yükselme ve azalmadan oluşan bir problem olabilir.
Hayır sorun bundan kaynaklı değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı