AIDA64 ilk açılış tarihi ne anlama geliyor?

• Konuyu başlatan MY7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

MY7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle herkese sağlıklı ve huzurlu günler dilerim, yeni almış olduğum PC de AIDA64 programını indirdim öyle kurcalarken, işletim Sistemi/Hizmet süresi'ne girdim oradan hizmet süresi istatistiklerine baktım ve PC'nin ilk açılış saatini ve tarihini 7/12/2019 yazdığını gördüm bilgisayarım ikinciel mi oluyor yani anakartın mı açılış tarihi yoksa işlemcinin mi ilk açılış tarihi daha yeni garantiden geldi 1 aylık anakart değişmişti ikinci el mi takmışlar yoksa inşallah öyle değildir. Teşekkürler.

Merhaba, öncelikle herkese sağlıklı ve huzurlu günler dilerim. 1 ay önce yeni PC aldım. Arıza yaptı, anakart değişti geldi. Öylesine AIDA64 programını kurcalarken işletim sistemi hizmet süresine girdim. Orada PC ilk açılış tarihi ve kullanım tarihi var. Bende yazan 7/12/2019 ilk açılış tarihi, 455 Gün de toplam hizmet süresi yazıyor. Yani şimdi benim anakartımın ikinci el mi olduğu anlamına geliyor?

Not: 1 Hafta önce garantiye gitti, 2 gün önce geldi, anakart değişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Windows ile alakalı. Aşağıdaki Windows dosyasının tarihi de 7 Aralık 2019.
Screenshot_1.png

Merhaba, öncelikle herkese sağlıklı ve huzurlu günler dilerim. 1 ay önce yeni PC aldım. Arıza yaptı, anakart değişti geldi. Öylesine AIDA64 programını kurcalarken işletim sistemi hizmet süresine girdim. Orada PC ilk açılış tarihi ve kullanım tarihi var. Bende yazan 7/12/2019 ilk açılış tarihi, 455 Gün de toplam hizmet süresi yazıyor. Yani şimdi benim anakartımın ikinci el mi olduğu anlamına geliyor?

Not: 1 Hafta önce garantiye gitti, 2 gün önce geldi, anakart değişti.
Benim bilgisayarımı alalı 1 hafta olmadı. Bendede 2018 dosyaları var windowsun içinde.
Nedenini bulursanız etiketlerseniz mutlu olurum. Merak ettim şu anda.
1615183503444.png

Geri
Yukarı