AIDA64 Test Sonucu

merict

Hectopat
Arkadaşlar 30dk AIDA64 ile stres testi yaptım yorumlar mısınız acaba? Ayrıca anakart ve CPU sıcaklığı çok garip 240 120 vs yazıyor nasıl olabilir bu?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    20,5 KB · Görüntüleme: 59
Anakart ya da program tüm verileri yanlış ölçüyor sanırsam.
12V kanalında 8V? İyiymiş :D. Sistem özelliklerini yazsaydın keşke.
Xeon e5450 işlemci var ve r7 370 ekran kartı var 500w aerocool psu var sıkıntı şu ki ben işlemciyi takip çıkartıyorum eskiden kalma e7500 var onu da deniyorum ve bazen bilgisayarin ekranı açılırken bazen açılmıyor. Yani 2 kere Irql not less or equal hatadi aldım ve bundan sonra da islemciyi takıp çıkarıp deniyorum ve bazen açılıyor ve çözümü yok bu sorunumun hiçbir şekilde.
Bu sorunumun çözümünü bulana cidden helal olsun.

Son düzenleme:
Xeon E5450 işlemci var ve R7 370 ekran kartı var 500W Aerocool PSU var sıkıntı şu ki ben işlemciyi takip çıkartıyorum eskiden kalma E7500 var onu da deniyorum ve bazen bilgisayarin ekranı açılırken bazen açılmıyor. Yani 2 kere IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hatadi aldım ve bundan sonra da islemciyi takıp çıkarıp deniyorum ve bazen açılıyor ve çözümü yok bu sorunumun hiçbir şekilde.
Bu sorunumun çözümünü bulana cidden helal olsun.

Siz hiç duymadınız mı? Xeon işlemci anakartınız desteklese bile özel BIOS güncellemeleri vardır onları yapın düzelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı