Aidat ücreti olmayan kredi kartı önerisi

okan04

Kilopat
Yer
İstanbul
Hayatımda hiç kredi kartı kullanmadım, fazla anlamıyorum.

Online alışverişlerde sadece 3 taksit yapabileceğim, aidatı veya herhangi bir ücreti olmayan kart önerir misiniz?

Kullandığım banka kartları Kuveyt Türk, Vakıf Katılım ve Akbank.

Hayatımda hiç kredi kartı kullanmadım, fazla anlamıyorum.

Online alışverişlerde sadece 3 taksit yapabileceğim, aidatı veya herhangi bir ücreti olmayan kart önerir misiniz?

Kullandığım banka kartları Kuveyt Türk, Vakıf Katılım ve Akbank.
World Eko alabilirsin. Taksit ve kampanya bakımından World ve Bonus avantajlı. World Eko kullanıyorum 2 yıldır. Amazon sık kullanan biriysen neredeyse %95 ürüne 12 taksite kadar seçenek sunuyor World.

Enpara tavsiye ederim. Hesabını da kullanınca Havale/EFT ücreti de yok. Müşteri hizmetlerine hemen bağlanıyorsun, canlı destek var. 3000 liraya kadar da bazı kısıtlamalar dışında faizsiz taksit imkanı var.

Enpara var ama taksit imkanlarını çok takip etmiyorum. Kullanım ücreti, aidatı vs. yok.
3000 TL’ye kadar sonradan faizsiz taksitlendirme yapabiliyor. Peşin alıp taksitle ödeyebiliyorsunuz yani. Bunun dışında da hiçbir avantajı yok. Doğru düzgün ne puan veriyor ne ayrıcalık.

3000 TL’ye kadar sonradan faizsiz taksitlendirme yapabiliyor. Peşin alıp taksitle ödeyebiliyorsunuz yani. Bunun dışında da hiçbir avantajı yok. Doğru düzgün ne puan veriyor ne ayrıcalık.
Evet keşke ek imkanları daha fazla olsa. Mükemmel bir kart olabilirdi

Yeni konular

Geri
Yukarı