Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı

.I.N.И.A.

Kilopat
Makaleler
2
Yer
9847
Daha fazla  
Bugun kredi kartımı eylül kart aidatı gelmeden kapattırdım. 1500 TL'lık kredi için 200 TL vermek istemediğim için. Zaten yasayla bunu alamamaları gerekiyor. Ama yine kesiyorlardı. Geri alana kadar uğraştırıyorlardı. Kart aidatı olmayan kredi kartı seçeneği olan bir banka var mı? Yoksa hayal mı?

Enpara'yı kullanabilirsiniz. Ayrıca hangi bankadan kartınız varsa o bankayla iletişime geçin. Mutlaka kart aidatı olmayan bir kredi kartları vardır. Onu kullanabilirsiniz. Hiçbir kampanya, avantaj puan vs. kazanmıyorsunuz. Bildiğiniz düz kredi kartı ve aidatı yok.

Çoğu bankanın aidatsız kredi kartı var. Başvuru yaparken aidatsız kart istediğini üstüne basa basa söylemen yeterli.

Örneğin ben limiti yüksek olduğu için Akbank Axess kullanıyorum.
Bin defa söyledim. Hep aynı şey. Başta müşteri temsilcisinden, banka elemanına kadar hepsi aidatsız, diyor. Eylül ayı geldi mi, ''dan'' diye kart aidatı çekiliyor. Sonra anlat dur derdini. İlk defa da değil bu. İki seferdir bu yüzden kartlarımı iptal ediyorum. Birincisi ''İş Bank''tı. Bu ikincisi ''Denizbank'' oldu.
Enpara'yı kullanabilirsiniz. Ayrıca hangi bankadan kartınız varsa o bankayla iletişime geçin. Mutlaka kart aidatı olmayan bir kredi kartları vardır. Onu kullanabilirsiniz. Hiçbir kampanya, avantaj puan vs. kazanmıyorsunuz. Bildiğiniz düz kredi kartı ve aidatı yok.
Enpara'ya bakacam. Forumda bir iki kişi daha önermişti sanki.

@.I.N.И.A. Bununla karşılaşırsan biraz sert çıkman gerekiyor müşteri hizmetlerine aksi takdirde kendi kafalarına göre icat çıkarıyorlar. Bu bahsettiğim kartta bana da uygulamaya çalıştılar, söylediğim tutumda karşı tarafa yüklenince bir şekilde çıkardıkları icratları yok ettiler.

Kısacası, güzel konuşmadan anlamıyor bu müşteri hizmetleri. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
İş Bankası Maximum Aidatsız, Enpara, Bonus Flexi, Axess Free, ING Light Kart, Halkcard, World Eko Kart, DenizBank Net, CardFinans Fix ve diğerleri...

Tüm bankalarda var sanırım.

Maximum, Axess, Enpara, World Eko ve Bonus Flexi’yi tavsiye ederim.

İş Bankası’nın kartının üzerinde özellikle Aidatsız yazıyor. Yanlış kartı vermedikleri sürece aidat alamazlar ama aidat yoksa kampanya da yok maalesef.

Kampanya olmasa ne kaybederim ki? Bugüne kadar 2-3 tane kredi kartı kullandım. Hiç kampanya mı ne yapmadım. Zaten kendi özelliği olsa yeter bana. Faizli kredi işte. Taksitlendirme imkanı. İş Bankası’nın üstünde aidatsız yazanı bir araştırcam.

Kampanyaları işe yarayabiliyor. Açıkçası İş Bankası kartıyla senede 1000-3000 TL arası puan kazanıyorum ve 87 TL aidat alması pek de önemli değil. Zaten onu da iade ediyorlar.

Aidatsız olan tam olarak şu kart:

Kampanyaları işe yarayabiliyor. Açıkçası İş Bankası kartıyla senede 1000-3000 TL arası puan kazanıyorum ve 87 TL aidat alması pek de önemli değil. Zaten onu da iade ediyorlar.

Aidatsız olan tam olarak şu kart:

Mutlaka yüksek harcamalar yapıyorsun ki veriyorlar. Bankalar hayrina 1 TL vermez. Ne anasının gozudur onlar. Saolasin bakacam. Insallah bunda da adı degistirilmis aidat yoktur. Aidat demezler ama başka ad ile keserler gibi. Bakarim yine de saol.

Bugun kredi kartımı eylül kart aidatı gelmeden kapattırdım. 1500 TL'lık kredi için 200 TL vermek istemediğim için. Zaten yasayla bunu alamamaları gerekiyor. Ama yine kesiyorlardı. Geri alana kadar uğraştırıyorlardı. Kart aidatı olmayan kredi kartı seçeneği olan bir banka var mı? Yoksa hayal mı?
Kartımı iptal ettiriyorum diyince ücret almaktan vazgeçiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı