Çözüldü Aile görünümü açıkken Dying Light 2 kütüphanede görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hasan1

Hectopat
Daha fazla  
Ben şimdi arkadaşımla aile paylaşımı acmistim Dying Light 2 icin. Sonra oyunu sevdiğim için alayım dedim, aldim parayı falan çekti. Steam PUA'ni falan neyse işte, şimdi oyuna girmek istediğimde aile görünümünden çık diyor. Kutuphanemde gözükmüyor, sanki hiç almamışım gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aile modu, televizyonlardaki çocuk kilidi gibidir. Yani aile modunu aktif ettiğinde senin izin verdiğin oyunlar Steam'de gözükür, senin izin verdiğin yerlere girebilir Steam'de. (Store, community market, profil vs.)

Ayarlar > aile > aile görünümünü yönet kısmından burayı istediğin gibi özelleştirebilirsin.
Aile modu, televizyonlardaki çocuk kilidi gibidir. Yani aile modunu aktif ettiğinde senin izin verdiğin oyunlar Steam'de gözükür, senin izin verdiğin yerlere girebilir Steam'de. (Store, community market, profil vs.)

Ayarlar > aile > aile görünümünü yönet kısmından burayı istediğin gibi özelleştirebilirsin.

Çözüm
Ben şimdi arkadaşımla aile paylaşımı acmistim Dying Light 2 icin. Sonra oyunu sevdiğim için alayım dedim, aldim parayı falan çekti. Steam PUA'ni falan neyse işte, şimdi oyuna girmek istediğimde aile görünümünden çık diyor. Kutuphanemde gözükmüyor, sanki hiç almamışım gibi.

Öncelikle;
Steam aile profilini şimdilik devre dışı bırakın,
Steam'i kapatıp "Yönetici olarak" yeniden başlatın,
Steam Destek'te satın alımlarda oyununuzun alındığı, bakiyenin çekildiğini gördüyseniz ve sorununuz çözülmedi ise bu durumu Steam desteğe yazın.

Çok sağol dediğin gibi yaptım çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı