Çözüldü Aile Paylaşımı ile Oyun Başarımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EMESTI

Hectopat
Makaleler
5
Merhabalar,

Steam aile paylaşımı vasıtası ile farklı bir hesaba ait olan "Mount & Blade Warband" oyununu kendi hesabımda oynarken bazı başarımları hak etmeme rağmen hiç bir başarımı elde edemediğimi fark ettim. Acaba Steam Aile Paylaşımı ile oynanan oyunlarda başarım mı düşmüyor -ki böyle olduğunu zannetmiyorum- yoksa farklı bir hususta hata mı yapıyorum?

Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Dostlar,
Aile paylaşımı ile elde ettiğim Mount&Blade Warband oyununu oynarken başarım kazanamadığımı yazmıştım. Sorunu çözmeyi başardım belki benzer sıkıntı yaşayanlar olabilir diye sizlerle de paylaşmak istedim.

İlk olarak Aile Paylaşımı ile paylaşılan oyunlardan kendinizinmişçesine başarım kazanabileceğinizi fakat koleksiyon kartı düşüremeyeceğinizi belirtmek isterim.

Benim daha önceki oyunlarımda başarım kazanamamış olmamın sebebi ise oyun ayarlarında "Hileyi Aç" seçeneğinin default olarak tikli/onaylanmış bir şekilde gelmesiymiş. Bu tiki kaldırdığımda ve oyunu hilesiz ayarlarda oynamaya başladığımda rahatlıkla başarım kazanabildiğimi farkettim ve sorunum çözüldü.

Siz değerli okura neşeli günler dilerim...
Dostlar,
Aile paylaşımı ile elde ettiğim Mount&Blade Warband oyununu oynarken başarım kazanamadığımı yazmıştım. Sorunu çözmeyi başardım belki benzer sıkıntı yaşayanlar olabilir diye sizlerle de paylaşmak istedim.

İlk olarak Aile Paylaşımı ile paylaşılan oyunlardan kendinizinmişçesine başarım kazanabileceğinizi fakat koleksiyon kartı düşüremeyeceğinizi belirtmek isterim.

Benim daha önceki oyunlarımda başarım kazanamamış olmamın sebebi ise oyun ayarlarında "Hileyi Aç" seçeneğinin default olarak tikli/onaylanmış bir şekilde gelmesiymiş. Bu tiki kaldırdığımda ve oyunu hilesiz ayarlarda oynamaya başladığımda rahatlıkla başarım kazanabildiğimi farkettim ve sorunum çözüldü.

Siz değerli okura neşeli günler dilerim...

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı