Steam Aile paylaşımı istediğim oyunları seçme

zlatans1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir arkadaşımla aile paylaşımı yaptım sadece istediğim birkaç oyunu ona vereceğim ama olmuyor nasıl yapıyoruz?

Seçenek vardı şu oyunları seç diye.

Arkadaşlar bir arkadaşımla aile paylaşımı yaptım sadece istediğim birkaç oyunu ona vereceğim ama olmuyor nasıl yapıyoruz?

Yapamıyorsunuz diye biliuorum kütüphanenin tamamı açılır. Hem neden sadece birkaç oyun isteyesiniz ki. Oynasın vermek istediğim dediğiniz oyunları geri kaldırırsınız aile listesinden.

Yapamıyorsunuz diye biliuorum kütüphanenin tamamı açılır. Hem neden sadece birkaç oyun isteyesiniz ki. Oynasın vermek istediğim dediğiniz oyunları geri kaldırırsınız aile listesinden.

Hesabımda bir sürü oyun var ben açtım arkadaşıma hepsini oynamasını istemiyorum birkacını vermek istiyorum.

Ayarlar > Aile > Aile ayarları > Aile Görünümü’nü Yönet - sadece seçtiğim oyunlar.
F0896A5B-8C5F-4DC8-95CF-52D069E45AAE.jpeg

Hesabımda bir sürü oyun var ben açtım arkadaşıma hepsini oynamasını istemiyorum birkacını vermek istiyorum.

Steam ayarları>aile>aile görünümü buradana ayarlayabiliyorsunuz. Kılavuz var bir tane. Aile görünümünün devrede olup olmadığını gösteren yerin hemen altında.

Geri
Yukarı