Ailem benim için bir şey alınca kötü hissediyorum

Bu son ekonomik olaylardan sonra oluyor büyük ihtimalle gerçekten. Tüm cevaplar için teşekkürler rahatladım ama bir tane daha sorum var. Forumda yeniyim böyle bir soru sorunca hepsine cevap vermek gerekiyor mu? Alacağımı aldım işim bitti gibi anlaşılsın hiç istemem.

Bu son ekonomik olaylardan sonra oluyor büyük ihtimalle gerçekten. Tüm cevaplar için teşekkürler rahatladım ama bir tane daha sorum var. Forumda yeniyim böyle bir soru sorunca hepsine cevap vermek gerekiyor mu? Alacağımı aldım işim bitti gibi anlaşılsın hiç istemem.
Son ekonomik olaylardan sonra bende bu şekilde hissetmeye başladım. Neyse ki işe başladım artık kendi paramı harcadığım için içim rahatlamış durumda.

Son ekonomik olaylardan sonra bende bu şekilde hissetmeye başladım. Neyse ki işe başladım artık kendi paramı harcadığım için içim rahatlamış durumda.
Ben de başlamayı düşünüyordum ama yaş küçük olduğu için (16) bu yaz kabul etmiyor çoğu yer. Yaşadığım şehir de küçük olduğu için öyle pek çok potansiyel iş yeri yok. Olanlarda da malum ülkenin durumu yüzünden genelde dolu oluyor. Seneye başlamayı düşünüyorum bir yerlere girmeye çalışacağım.

Sen de hediye alırsın.
Özel günlerde vs. almaya çalışıyorum ama onun bana aldıkları ile benim onlara aldığım arasında baya bir fiyat farkı var.

Geri
Yukarı