Ailem ders yapmama rağmen 2. defa ders yapmaya zorluyor

En azından biraz daha çalışıp aklında bulundurabilirsin. Bir de sınavdan yüksek alıp aileniz size Robux alsaydı güzel olmaz mıydı?

Aga deneme sınavıysa çalışma deneme sınavı o anki durumunu ölcen bir sınav denemeye çalışıyosan yordugun kafaya yazık.

Ben 8 sınıf LGS'ye çalışıyorum sana tavsiyem matematik temelini sağlam tut yeni nesil çöz 8 sınıfta zorlanmazsın.

Bence sınav yarın ise biraz daha çalışmanın zararı olmaz.

Saka gibi 7. sinifta cocuk daha "calis" diyorlar ya. Onemli falan degil kardesim, sal gitsin.
Sanki universitede cocuk 1 saat yetmez diyorlar. 5 dk calisarak bile gecilecek tarzda sinavlar var ortaokulda. Bosuna tribe girmeye gerek yok.

Dersini çalışmalısın çünkü seneye senin için gerçketen dönüm noktası olacak bir sınavın olacak.
Şu an bu sınava çalışmak seneye büyük sınavın için temel oluşturur.

LGS çok da önemli değil tabii öyle salınacak bir sınav değil ama en önemlisi her zaman üniversite sınavıdır.

reis ben şuan 8. sınıfım ve 7. sınıfta çalışmamanın bedelini çok fena ödeyeceksin aileni boşver gerekiyosa 3. 4. defa çalış her zaman netlerini yüksek tut ben ipin ucunu bi defa kaçırdım diğer dersler full matematik 5 net çalışmaya alışık olmadığım için asla gelişmiyor en azından çalışmaya alış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…