Ailem ders yapmama rağmen 2. defa ders yapmaya zorluyor

Ben 7. sınıf öğrencisiyim. Yarın sınavım var. Ailem dersime aşırı önem veriyor. Yaklaşık 1 saat türkçe/matematik/fenden anlamadığım konuları tekrar ettim. Ancak ailem 2. defa yap, yarın sınavın var bu sınav önemli diyor. Ne yapmalıyım?

En azından biraz daha çalışıp aklında bulundurabilirsin. Bir de sınavdan yüksek alıp aileniz size Robux alsaydı güzel olmaz mıydı?😍

Ben 7. sınıf öğrencisiyim. Yarın sınavım var. Ailem dersime aşırı önem veriyor. Yaklaşık 1 saat türkçe/matematik/fenden anlamadığım konuları tekrar ettim. Ancak ailem 2. defa yap, yarın sınavın var bu sınav önemli diyor. Ne yapmalıyım?

Ben 8 sınıf LGS'ye çalışıyorum sana tavsiyem matematik temelini sağlam tut yeni nesil çöz 8 sınıfta zorlanmazsın.

Saka gibi 7. sinifta cocuk daha "calis" diyorlar ya. Onemli falan degil kardesim, sal gitsin.
Sanki universitede cocuk 1 saat yetmez diyorlar. 5 dk calisarak bile gecilecek tarzda sinavlar var ortaokulda. Bosuna tribe girmeye gerek yok.

Dersini çalışmalısın çünkü seneye senin için gerçketen dönüm noktası olacak bir sınavın olacak.
Şu an bu sınava çalışmak seneye büyük sınavın için temel oluşturur.

LGS çok da önemli değil tabii öyle salınacak bir sınav değil ama en önemlisi her zaman üniversite sınavıdır.

reis ben şuan 8. sınıfım ve 7. sınıfta çalışmamanın bedelini çok fena ödeyeceksin aileni boşver gerekiyosa 3. 4. defa çalış her zaman netlerini yüksek tut ben ipin ucunu bi defa kaçırdım diğer dersler full matematik 5 net çalışmaya alışık olmadığım için asla gelişmiyor en azından çalışmaya alış

Yeni konular

Geri
Yukarı