Ailem kendinden büyüklerle konuşma diyor

Devir farklı devir her şey değişti onlar o devri yaşayıp tecrübe edinmişler bu devir hakkında pek yorum yapamazlar.

Dostum konu bu değil hadi tamam teknolojiden en iyi anlayan sizsiniz onların zamanında yoktu öyle şeyler ama.
Hiçbir aile çocuğunun kötülüğünü istemez endişelendiği için kendinden büyüklerle konuşma diyor.
Bunu anca senin çocuğun olunca anlayacaksın.

Dostum konu bu değil hadi tamam teknolojiden en iyi anlayan sizsiniz onların zamanında yoktu öyle şeyler ama.
Hiçbir aile çocuğunun kötülüğünü istemez endişelendiği için kendinden büyüklerle konuşma diyor.
Bunu anca senin çocuğun olunca anlayacaksın.
Senin varmı ?

Bir tek teknoloji değil genel olarak nesil değişti

Hocam öncelikle aileniz sizin için en iyi olanı ister. O kadar çaba verdiler emek gösterdiler gerektiğinde bazı şeylerinden feragat ettiler yani böyle korumacı bir tutum sergilemeleri çok normal. Hayvanlarda bile bu var,yani insanın yapısı bu şekilde. Sizin için endişelenmeleri normal. En iyisi siz yarı aile sözü dinleyin yarı da özgür hareket edin. Konuşun ama çok da samimi olmayın. Bu devirde çoğu kişiye güvenilmez.

Olay milletin ön yargı yapması. Anne babaları öyle bir şeyle karşılaştıklarında direk çocuklarınada olacak diye düşündükleri için konuşma diyorlar. Samimiysen yayınına gidip yazarsın konuşursun veya bana böyle geliyordur söylediğin kişiyi tanıdığım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı