Ailem sürekli "sen okumazsın" diyor

Eğer baban çalışırken yüksek bir mevkiide değilse sen de babanla annene sana dediklerini söyle. Daha iyi yerde çalışsaydın daha çok para kazanırdın de. Varlığını hissettir. Kendini ezdirirsen daha çok üstüne giderler. Bir süre her dedikleri şeyi tersle. Şiddet uygulayacaklarını sanmıyorum ama zaten 10. sınıfa gelmişsin bu yaştan sonra dövseler kaç yazar işlemez artık.

İçinden gelmesi lazım. Ama ben olacak olursam bağıra çağıra konuşur hem onların eksikliklerini yüzüne vurur hem de böyle birşey daha yapmayacaklarını söylerdim tabi böyle nazik değil bildiğin hayvan gibi bağıra bağıra.
14+ ergenliğe yeni geçmiş hareketlerinden vazgeçmelisin, bağırmak bir şey değiştirmez.

14+ ergenliğe yeni geçmiş hareketlerinden vazgeçmelisin, bağırmak bir şey değiştirmez.
Bende böyle durumlardan geçtim. Yaklaşık 1 sene önce haliyle isyan durumuna geldim. Baya bağıra bağıra isyan ettim-eksikliklerini yüzlerine vurdum. Şuan durumumuz iyi. He şöyle birşey var herksin ailesi farklı.

Öyle abi olmaz olsun bende bir abıyım Allah kimseyi böyle yapmasın. O ayda alabiliyorsa 60 bin TL alsaymış madem. Abinizin kölesi değilsiniz. (benim burada demek istediğim abine yardım etmek değil yardım etmek kölelik değil.) Aileniz de tek alanın tıp olduğunu sanıyor galiba, bence babanızla sadece ikiniz konuşun.

Ailem Türkiye'de tek tıp var başka bir şey yok diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı