Ailemden bıktım

Dostum bence en iyi çözüm anne veya babanla, hangisi ile daha iyi anlaşıyorsan ki muhtemelen annendir, çağır anneni ve dertlerini söyle ve göz yaş dök(bu önemli) ya da iyi anlayışlı akrabaların varsa onlardan da rica et senin için anne babana söylesinler çocuğunuz şunu hissediyor vesaire, ebeveynlerinle bir içten konuşman lazım yoksa bu büyük travmaya dönüşecek. De ki, anne beni çok zorluyorsunuz bu yargılamalarınız beni intihara kadar götürecek bir gün! Her beni aşağıladığınızda camdan atlayasım geliyor! Gibisinden cümleler kurabilirsin (göz yaş dökmeyi unutma), bunu yaparsan damardan girmiş olursun ama yine de etkilenmezlerse yok artık yani, dümdüz taştan heykeldirler o zaman.

Aynisini bende yaşıyorum yaptıklarına değil yapamadiklarima bakıyorlar bir yere gidince aşağıliyorlar konuşan ise yaramiyor bir kendi paramla zar zor LC aldım onu da her hafta neymiş yok bunu yapmamistim PC kalkcakmis bir yaptıklarıma bakın daha ama yapacak bir şeyim kalmadı içime atıyorum ağlasam ağlama diye kızıyorlar.

İnşallah duzelirler keşke hiç böyle yapmasalar inşallah çözersin durumunu.

He bir de bir şey diyeceğim baba diyorum küfrediyor bir şeyi düştü onu diyecektim niye kufrettin deyince başımı yiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…