Aileme nasıl destek olurum?

Tryxert

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben 14 yaşında bir gencim ve aileme bu zor zamanda yardım etmem gerektiğini hissediyorum, ailem bana çaktırmamaya çalışıyorlar anlayabiliyorum fakat nereden başlayabilirim? Ne yapabilirim? Bunlar hakkında hiçbir fikrim yok. Bu konuda neler yapabilirim? Nasıl başlayabilirim? Bana bir akıl olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aileniz sizin için aylık ortalama ne kadar harcıyor? Eğer onları zorluyorsa hafta sonları bir iş yapabilirsiniz. Yaz tatilinde çalışıp önünüzdeki dönem için giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Eğer ailenizin durumu çok kötüyse gerekli sosyal mecralara başvuru yapabilirsiniz.

Merhaba. Ben 14 yaşında bir gencim ve aileme bu zor zamanda yardım etmem gerektiğini hissediyorum, ailem bana çaktırmamaya çalışıyorlar anlayabiliyorum fakat nereden başlayabilirim? Ne yapabilirim? Bunlar hakkında hiçbir fikrim yok. Bu konuda neler yapabilirim? Nasıl başlayabilirim? Bana bir akıl olabilir misiniz?

Yaz tatiline girdiğin için çalışman gerek bence en iyisi ve en çok kazandıran su satmayı tercih ediyorum bu yaz günlerinde.

Geri
Yukarı