Nasıl havalı olurum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selamlar, ben değişmek istiyorum. Bilgili, kültürlü, oturup kalkmasını bilen. Yani nasıl daha fazla cool olabilirim? Konuşurken falan cümleleri söyleyemiyorum. Ağzımda takılı kalıyor. Kendimi nasıl değiştirebilirim?
Kaç yaşındasınız?

Yırtık kot giy, saçına jöle sür. En kolay yöntemi bu.
amk31.jpg

Selamlar, ben değişmek istiyorum. Bilgili, kültürlü, oturup kalkmasını bilen. Yani nasıl daha fazla cool olabilirim? Konuşurken falan cümleleri söyleyemiyorum. Ağzımda takılı kalıyor. Kendimi nasıl değiştirebilirim?
Hmm... şöyle bakayım 8 saate olursun.

Diksiyon eğitimi alman gerekiyor bu dediklerine bakılırsa, konuşmaya çok takılmışsın ki zaten önemli iyi konuşmak. Şu an bazı cevaplara kahkaha atıyorum bu arada 😅

Bir de herkes en iyi olmak zorunda değil. 3 ay çabalarsın zorlarsın kendini herkese havalı gözükmeye çalışırsın en sonunda gerçek davranışlarını dışarıya sergilemek zorunda kalırsın ve insanlar hakkında farklı şeyler düşünmeye başlar, bir öyle bir böyle diye.
Kendin olmak zorundasın. Ama iletişimini, fiziğini yani dışarıdan sana olan bakış açıyı değiştirmek sana kalmış.

Yaşın kaç?

Herhangi bir şeyi okurken sıkılıyorsan eğer bunu aşman gerekiyor. Okumaktan, araştırmaktan ve en önemlisi karşındakini dinlerken bir şeyler öğrenmekten geçiyor birikimini artırmak. Karşındaki insandan kastım mahalle abileri değil.

😃

Havalı olmaya çalışıyorsan havalı olamazsın. Kendi halinle olursun, bazıları seni havalı bulur bazıları bulmaz. Kimse herkese "havalı" değildir.

Kitap oku. Havalı olmana da gerek yok zaten, ama yine de kitap oku :D

Hocam şimdi anlatıyorum iyi okuyun. Youtube'a Lucifer Michealson yazıyorsunuz ve tüm videolarını sabah öğle akşam 2'şer kez izliyorsunuz. Kılık kıyafetiniz çok önemli. Gömlek giyecekseniz giyip sadece sondaki düğmesini bağlayın vb. Zaten kanaldaki tüm videoları izlerseniz öğrenirsiniz. Allah'ım bu nasıl konu kör oldum. Moderatörler lütfen diyorum onaylamayın şu konuları hatta ban atın.

Derslerine çok çalış. Şimdi cool olmak sana bir avuç dolusu ergen sapkın kızdan başka bir şey vermez. Ama ders çalışmak 8 yıl sonra sana para verir, azim verir, düzen verir, Tutku verir, sevgi saygı verir. Ve bunlar eşittir kız demek iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı