Ailemizin yeni üyesi: Şapşik

Ona yapabileceğiniz en büyük iyilik anavatanına geri yollayarak özgürce uçabilmesini sağlamak olur.

Ne güldüm ya...

Onu buraya getirtene sormak lazım. Almasını bilen, göndermesini de bilmeli.

Sizde de egoizm havası seziyorum.

Çok haklısınız beyefendi hemen en yakın kuşçuya gidip kuşlarını doğu Avustralya'ya göndermesi için elimden geleni yapacağım :D

Ne güldüm ya...
Köle alım satımında da çok gülerlermiş ama köleler değil tabi... Binlerce metre yükseğe çıkabilen kuşu Avusturalya'dan alıyorsunuz diye getirtiyorlar, aldıktan sonra da kafese kapatıp gülmeniz ne tuhaf.
Çok haklısınız beyefendi hemen en yakın kuşçuya gidip kuşlarını doğu Avustralya'ya göndermesi için elimden geleni yapacağım :D
Elbette koca bir piyasayı tek başınıza yıkacak haliniz yok ama bari alet olmazsınız.

Köle alım satımında da çok gülerlermiş ama köleler değil tabii... Binlerce metre yükseğe çıkabilen kuşu Avustralya'dan alıyorsunuz diye getirtiyorlar, aldıktan sonra da kafese kapatıp gülmeniz ne tuhaf.

Elbette koca bir piyasayı tek başınıza yıkacak haliniz yok ama bari alet olmazsınız.

Ah be hocam... İroni yapıyordum bir hayal ettim de kuşçuya gidip böyle bir şey desem herhalde bana çok gülerdi. Size tavsiyem kuşların Avustralya'ya uçak biletlerini karşılayabilecek durumunuz varsa hepsine teker teker tek yönlü bilet kesmeniz böylece kuşlar özgürce yüzlerce metre yukarı gidebilir.

Ah be hocam... İroni yapıyordum bir hayal ettim de kuşçuya gidip böyle bir şey desem herhalde bana çok gülerdi. Size tavsiyem kuşların Avustralya'ya uçak biletlerini karşılayabilecek durumunuz varsa hepsine teker teker tek yönlü bilet kesmeniz böylece kuşlar özgürce yüzlerce metre yukarı gidebilir.
Talep oldukça pazar hep olur o yüzden o eylemin bir önemi yok. Mühim olan talebin kesilmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı