Ailenin dağılmaması için ne yapılmalı?

Güzel dostum bunun tek çözümü tamamen babanda bildiğim için söylüyorum; eğer annen babana şu andan itibaren kadını bırakmazsan bosanıyoruz derse ve baban anneni kaybetmekten korkmuyor ise o zaman iş bitmiş demektir zaten ama eger korkuyorsa işin ciddiye bindiğini anlayıp kadını bırakacaktır bu mesajı annene de göster ona göre babanla konussun tek çıkış bu "kısaca tüm iş babanda bitecek"

Kavga gürültü olmasına alıştım ama annemin üzülmesini istemiyorum. Aile büyükleri de babannem dışında vefat etti o da depremzede ulassam bile bişey yapmaz diye düşünüyorum

Ailene karışmak gibi olmasın ama baban sana bu durumda söz söyleyemez çünkü söz konusu sizin geleceğiniz eğer baban sana birşey söylerse babana izah edersin baba kaygılarım vardı bazı şeylerden korkuyordum kadına söylemekten başka çarem yoktu dersin

İş babamda bitiyor evet ve 15 yıllık evliler eğer bosanirlarsa suçlu elbette babam ama bir nevi benim anlatmam dolayı olacak ve bu beni çok üzer. Anneme değer verdiğini düşünüyorum anneme söylemeyi düşüneceğim.

Aynen öyle ama adam kadına takıntılı olduysa da cocuga zarar da verebilir gözü döndüyse artık sallamaz cocugu oldugunu.

Soyleyemez kısmına katılıyorum endişeliyim çünkü. Ama ondan sonra olacaklardan korkuyorum

Benim sana yazdıgım yasanmıslıktan alıntı mesajımı adım adım uygulayın dogru sonuca ulaşacaksınız.

Aynen öyle ama adam kadına takıntılı olduysa da cocuga zarar da verebilir gözü döndüyse artık sallamaz cocugu oldugunu.
Zaten son 2-3 aydır rezalet davranıyor bana hep kızgın biriydi ama ne desem zıttını savunuyor ben bişey diyince bana kızıyor ufacık olaylarda böyle yaptığı için anneme söylersem ne yapar bana bilmiiyorum

Benim sana yazdıgım yasanmıslıktan alıntı mesajımı adım adım uygulayın dogru sonuca ulaşacaksınız.
Teşekkür ederim düşüneceğim.

Ona karısamaz ama kadına ulasır bir şeyler yaparsan sorun yaratabilir sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…