Aileniz teknolojiye karşı mı?

Aileniz teknolojiye düşman mı?

• Oy verenlerin toplamı
    70
Evet, mesela ben bilgisayar toplamayı bildiğim halde 200 TL verip kasayı bilgisayarcıda toplatıyoruz :/

Benimki daha beter laptopun kasalıya göre yapılması sıkıntılı olduğu için daha pahalı olup daha kötü performans verdiği zar zor anlatabildim hala laptopta laptop diyorlar

Benimki daha beter laptopun kasalıya göre yapılması sıkıntılı olduğu için daha pahalı olup daha kötü performans verdiği zar zor anlatabildim hala laptopta laptop diyorlar
Ben de laptop almıştım foruma kayıt olmadan önce, ancak ailemi zar zor ikna edip laptopu ikinci elde satıp daha iyi bir kasa topladım.

Azmış bile benimki benden yaşlı olacak resmen 12 yaşında.
Benim ki 10 yıllık "HP Pavilion G6", bir de ısınma sorunu var (Roblox 100 derece); açtığım an kaynamaya başlıyor (Mecaz değil su koysak buharlaşır.). (Neyse ki bir kaç hafta önce termal macun değiştirdik de biraz düzeldi.)

Hocam PC hızlı mı?

Abartıp derslerimi ihmal etmezsem ve uygunsuz içerikler izlemez isem karışmazlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…