Aileye nasıl destek olunabilir?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Umarım iyisinizdir. Konuya girmek istiyorum. Babam şunu dediğini duydum. Çok yoruldum keşke emekli olsam dedi. Çocuklarım daha okuyor dedi. Bu biraz bana dokundu. Üzdü. Arkadaşlar babama yardım etmek istiyorum. Acaba aileme nasıl destek çıkabilirim? Yazılım da biliyorum oyun tasarlıyıp Steam paralı koyabilir miyim? Bunu çok merak ettim yapabilirsem çok isterim. Nasıl yapacağım? Az çok biliyorum.

Yazılım bilginiz üst düzeyse kesinlikle freelancer çalışmanızı öneririm. İş yaptıkça tanınırlığınız artar, tanınırlığınız artınca da aranan yazılımcılardan olursunuz. O zaman ciddi paralar kazanmaya başlarsınız.

Arkadaşlar selam. Umarım iyisinizdir. Konuya girmek istiyorum. Babam şunu dediğini duydum. Çok yoruldum keşke emekli olsam dedi. Çocuklarım daha okuyor dedi. Bu biraz bana dokundu. Üzdü. Arkadaşlar babama yardım etmek istiyorum. Acaba aileme nasıl destek çıkabilirim? Yazılım da biliyorum oyun tasarlıyıp Steam paralı koyabilir miyim? Bunu çok merak ettim yapabilirsem çok isterim. Nasıl yapacağım? Az çok biliyorum.
Oyun tasarlamak çok uzun bir süreç. Yazın bir yerde çalışabilirsiniz. Şimdi de babanız mutlu olsun diye ders çalışabilirsiniz.

Merhaba,

Steam mantıklı fakat oyunun reklamı ve yayılması uzun sürer ama siz yine bir oyun yapın ve Steam'de yayınlayın, bilgisayar alıp bakımlarını yapıp tamir edip varsa eksiklerini tamamlayıp al-sat yapabilirsiniz, yazılım ile ilgili stajyerlikte yapabilirsiniz.

Yazılım bilginiz üst düzeyse kesinlikle freelancer çalışmanızı öneririm. İş yaptıkça tanınırlığınız artar, tanınırlığınız artınca da aranan yazılımcılardan olursunuz. O zaman ciddi paralar kazanmaya başlarsınız.
Hocam üst düzey diyemem ama yine iyiyiyim. Hocam steam oyun koysam ücretli olsa yapabilir miyim ?

Hocam üst düzey diyemem ama yine iyiyiyim. Hocam steam oyun koysam ücretli olsa yapabilir miyim ?
Oyun geliştirmek için ekibe ve yine yazılımcıya ihtiyaç var mümkünse üst düzey çünkü oyun yapmak öyle basit iş değil. Eğer bu işle sizinle beraber ilgilenecek en az 2 arkadaşınız varsa o da olabilir.

Aslında gelirimiz çok iyi sadece sıkıntı babamın yorulmuş olması. Nerse derse devam sağ olun.

Benim amcalarım 70 yaşında hala inşatta çalışıyorlar ne kadar yorulsalarda çalışmak zorundalar senin baban içinde aynı şey geçerli sana düşen görev ise derslerine çalışıp iş sahibi olup babanın yükünü hafifletmek aynı zamanda kendine bakabilmektir.

Geri
Yukarı