Aileyi oyun almaya ikna etme

Kendi paran kardeşim. İstediğini yapabilirsin. Annem diyor ki paranla istediğini yapabilirsin. Diyorum anne RAM upgrade edeyim, yok. Oyun alayım, yok. Babam bir keresinde Rocket League'i 31 TL iken "31000 TL oyun alışverişi yapıldı kartımdan. Bunu hanginiz yaptı?" Demişti çok pis korkmuştum.

Sea of Thieves aldığında nasıl bir oyun olduğunu yazabilir misin? Ben de merak ediyorum ama parasına değer mi bilmiyorum.

Gayet iyi bir oyun benim de arkadaşlarım almış birlikte oynamamız için almamı istiyorlar. Ama ekibiniz yoksa almanızı önermem bizim arkadaş grubundan sadece 1 kişi aldı şu an da ve kafayı yiyor tek başına.

Gayet iyi bir oyun benim de arkadaşlarım almış birlikte oynamamız için almamı istiyorlar. Ama ekibiniz yoksa almanızı önermem bizim arkadaş grubundan sadece 1 kişi aldı şu an da ve kafayı yiyor tek başına.
4 kişi oynarız ama sistem gereksinimleri yüksek galiba. 2 kişi oynayabiliyoruz. 2 kişi sizce eğlenceli olur mu?

Bu imkansız bir şey senede 1 tane oyunu aldırmak bile çok zor. Ben mesela en son gerçek parayla 2 sene önce oyun aldım ve hiç korsan kullanmadım. Sürekli kampanyaları takip et hopi kampanyasından R6S aldım mesela. Idle Master kullanarak düşürdüğüm kartlarla bir sürü oyun aldım. Arkadaşlarım birkaç tane oyun aldı bana. Geçen sene de buradan biri bana oyun almıştı. Ama benim sistemim düşük olduğu için çok da oyun almaya ihtiyaç duymadım.

Bu imkansız bir şey senede 1 tane oyunu aldırmak bile çok zor. Ben mesela en son gerçek parayla 2 sene önce oyun aldım ve hiç korsan kullanmadım. Sürekli kampanyaları takip et hopi kampanyasından R6S aldım mesela. Idle Master kullanarak düşürdüğüm kartlarla bir sürü oyun aldım. Arkadaşlarım birkaç tane oyun aldı bana. Geçen sene de buradan biri bana oyun almıştı. Ama benim sistemim düşük olduğu için çok da oyun almaya ihtiyaç duymadım.
Senede 1 oyun aldırmak zor demeniz garip olmuş. Bu fiyatına göre. Bir yanda 185 TL ile 10 tane oyun alırsınız mesela. Bir yanda ise bir oyun bile alamayabilirsiniz. Oyuna bağlı. O Idle Master nedir?

2 Kişi de güzel olur ama rakiplere karşı zorlanabilirsiniz iki kişi ile sistem gereksinimleri de şu şekilde Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri Nedir? - PC Hocası
Teşekkür ederim. Galiba 6 GB Ram, GTX 750Ti ve 3.2 Ghz işlemcisi olan arkadaşım en azından 30 FPS ile oynar o zaman. Bu sistemle ultra ayar takıntısı var sıkıntı orada işte.
Yok aileye göre.

Kart düşürmeye yarıyor o kartları satıp para kazanıyorsunuz.
Peki nasıl kart düşürüyoruz? Oyun oynayarak mı,bekleyerek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı