Aim gereken oyunlarda nasıl gelişilebilir?

Sefaagook

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi, aim gerektiren oyunlarda sürekli hassasiyet düşürüyorum, pozisyonumu değiştiriyorum, aimim kayıyor elim huzursuz olduğundan. Bununla başa çıkabilen var mı?

Başlıkta da belirttiğim gibi, aim gerektiren oyunlarda sürekli hassasiyet düşürüyorum, pozisyonumu değiştiriyorum, aimim kayıyor elim huzursuz olduğundan. Bununla başa çıkabilen var mı?

Sürekli ölüm maçı gibi modları oyna. Bir süre sonra oynadığın ayarlara alışırsın.

@312971 arkadaşın da dediği gibi KovaaK veya Aim Lab kullanabilirsin. Oynadığın oyunlar CS:GO Valorant gibiyse onların alıştırma modları poligon modları var onlarda her gün 10-15 dakika ayırıp aimini geliştirebilirsin. Tabii sonra bol bol deathmatch oyna. 😄

Hangi oyunlardan bahsediyorsun aim gerektiren derken? CS ve VAL mı sadece? Ona göre cevap vereceğim.

El huzursuzluğu nedir bilmiyorum ama FPS oyunları nankördür 2-3 gün oynama aimin kayar, her gün her gün oynamak gerekir bende PUBG oynuyorum 2-3 gün oynamazsam %50 kötüleşiyorum CS Valorant hiç oynamadım ama sende de durum buysa rekabetçi oyun oynamadan önce ısınmak için 10 dakika poligonda ısın sonra bir de 1 adet normal maça gir ondan sonra rekabetçi maça girebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı