Aim Lab aim programı önerisi

teferruax

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Valorant oynuyorum arkadaşlarımla, tamamen zevkine giriyorum. Asıl işim farklı, kendi işim var ve bu nedenden ötürü tüm günümü bilgisayar oyunlarıyla harcayamıyorum.

Valorant oynadığım süre boyunca, Aim Lab'den öylesine de olsa aim kasmak istiyorum. Oynuyorsam güzel oynayayım en azından diye. Bana program yapabilecek var mı Aim Lab kullanıp da iyi bilen birisi açısından ve rankı yüksek biri için.

Ortalama 30-60 dakikalık bir aim programı güzel olabilir. Ekstra vakit harcayamam vaktim olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim şahsi tavsiyem bu tarz programlarla uğraşmamanız yönünde. Valorant'ta aim geliştirmek istiyorsanız Valorant oynamalısınız.

Oyunun mekaniklerine ve fare hassasiyetinize alışmak için direkt oyunu oynamanız gerekir. Poligonda 50 hedef öldür seçeneğini seçip poligonun sağ veya sol ortasına yerleştikten sonra 45 saniye ila 60 saniye arasında bütün hedefleri vurmaya çalışın. Zor veya orta zorluğu seçip vurduktan sonra bir diğeri ortaya çıkan hedeflerin otuzunu da vurmaya çalışın. Kendinizi 30 vuracağım diye şartlandırmayın. Kendi rekorunuzla kapışın ve daha üstünü hedefleyin.

Ölüm kalım maçlarına girin ve sherrif, Guardian veya vandal gibi silahlarla rakibinizin kafasını hedefleyin. Her rekabetçi maç öncesi ısınmak adına ölüm kalım maçı girip ve poligon antrenmanlarını uygulamayı unutmayın.

Aim Lab gibi programlar yerine belli bir süre boyunca Valorant oynarsanız her türlü gelişirsiniz. Bazı arkadaşlar yorumumu saçma bulabilir fakat dediğim gibi benim şahsi düşüncem bu yönde. Uygulayıp uygulamamak size kalmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı